Zajímavosti

Pippa Middletonová je opět těhotná! Dělala tajnosti, prozradilo ji ale bříško

Pippa Middletonová je opět těhotná! Dělala tajnosti, prozradilo ji ale bříško
Zdroj: Profimedia

Pippa Middletonová čeká druhé miminko. Ačkoliv se těhotenství snažila skrývat, rostoucí bříško už déle tajit nedokázala. Sestra vévodkyně Kate čeká dítě s miliardářem Jamesem Matthewsem, spolu už vychovávají syna Artura.

Královská rodina má důvod k radosti. Pippa Middletonová je znovu těhotná. První zprávy o možném těhotenství sestry vévodkyně Kate se objevily už v prosinci. "Pippa a James jsou hrozně nadšení. Je to fantastická zpráva v tak složité a těžké době. Celá rodina z toho má velkou radost,“ uvedl tehdy zdroj blízký rodině Middletonů. Pippa ale mlžila a nechtěla svůj zdravotní stav komentovat.

Související obsah

Nyní už bříško utajit nedokázala. Na veřejnosti se objevila po boku syna Artura v kabátu, který nenechal prostor k pochybám. Britský princ George, Louis a princezna Charlotte se tak letos dočkají hned dvou bratranců či sestřenic. Těhotná je kromě Pippy i manželka prince Harryho Meghan. 

A dobré zprávy se královské rodině v současné době hodí. Manžel britské panovnice Alžběty II. princ Philip aktuálně bojuje v nemocnici s neznámou nemocí, americká televizní stanice CBS se navíc chystá odvysílat rozhovor s Meghan a Harrym, který zhoršuje už tak napjaté příbuzenské vztahy. Sama moderátorka Oprah Winfreyová ho označila za "šokující".

Související obsah

Své "ano" si Pippa Middletonová a miliardář James Matthews řekli v roce 2017 v kostele svatého Marka v Englefieldu. O rok později se jim narodil syn Artur.

Video ze svatebního dne Pippy a Jamese:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz