Koronavirus

Slavní a očkování proti koronaviru: Kdo už si nechal píchnout vakcínu?

Slavní a očkování proti koronaviru: Kdo už si nechal píchnout vakcínu?
Zdroj: Profimedia

Ani slavné celebrity nejsou imunní proti koronaviru. Řada z nich neváhala a na očkování se včas objednala. Vakcínu tak dostal už například Arnold Schwarzenegger, Dolly Parton a v Česku třeba Jiří Krampol. A nejsou jediní.

Mnoho celebrit, politiků i sportovců se letos nakazilo koronavirem. O tom, že tento zákeřný virus si nevybírá, tak není pochyb. Řada další hvězd tak neváhala a nechala se očkovat. Se svými fanoušky se pak podělili o zkušenosti s vakcínou. Podívejte se, kdo se již nechal očkovat.


Jiří Krampol
Populární herec a bavič dostal vakcínu v únoru a neměl zrovna nejlehčí průběh. Po očkování se Krampolovi udělalo špatně a musel pobýt tři dny v nemocnici. Ani po této události ale vakcínu nezatracuje.


Jan Přeučil
Už druhou dávku vakcíny má za sebou herec Jan Přeučil. On i jeho žena Eva Hrušková si přitom koronavirem prošli na podzim loňského roku. Herec očkování všem doporučuje.

Související obsah


Arnold Schwarzenegger
I Terminátor musí být očkován. Kulturista, herec a bývalý guvernér Kalifornie dostal svoji dávku 21. ledna. Zároveň vyzval fanoušky, ať se nebojí očkování a naslouchají odborníkům. "Všichni virologové, epidemiologové a lékaři studovali nemoci a vakcíny po celý svůj život, takže je poslouchám a žádám vás, abyste udělali totéž," sdělil svalovec na svých sociálních sítích. 


Dolly Parton
Americká hvězda country hudby dostala první dávku teprve v úterý. "Čím dříve se budeme očkovat, tím dříve se vrátíme do normálu," řekla Parton. Zpěvačka je velmi činná, co se týká očkování. Minulý rok darovala v přepočtu přes 2 miliony korun k podpoře očkování vakcínou společnosti Moderna.

Jak vypadalo očkování u Dolly Parton se podívejte ve videu:


Tom Jones
Velšský zpěvák, který se proslavil například hitem Sexbomb, dostal první dávku vakcíny mezi prvními již v minulém roce. Ujistil fanoušky, že vše proběhlo v pořádku a vakcína byla stejná jako ta proti chřipce. "Teď jsem neprůstřelný," vtipkoval po druhé dávce.


Steve Martin
Legenda komediálních filmů Steve Martin dostal vakcínu v polovině ledna. "Dobrá zpráva, právě jsem byl očkován! Špatná zpráva, je to kvůli tomu, že mi je 75," dělal si srandu na Twitteru herec. Steve Martin je považován za tvůrce inteligentní americké komedie. Čeští diváci ho mohou znát například z filmů Dvanáct do tuctu, Dům naruby, Růžový panter či Trable o Vánocích.


David Attenborough
94letý popularizátor přírody a dokumentarista David Attenborough dostal vakcínu již 12. ledna. Attenborough společenskou formou zkoumá život na naší planetě. Jeho nejznámější dokumenty jsou například Planeta Země či Fascinující proměny přírody.

Anthony Hopkins
Herec Anthony Hopkins, který je známý z kanibalského filmu Mlčení jehňátek dostal vakcínu 28. ledna. Oscarový herec, který oslavil již 83. narozeniny, na očkování dorazil s obličejovým štítem i respirátorem.

Harrison Ford
Dvouhodinové čekání v řade na vakcínu se nevyhnulo ani slavným, konkrétně Harrisonu Fordovi. Hvězda filmu Indiana Jones se šel očkovat na konci ledna do kalifornského Torrance. Po očkování poděkoval všem pracovníkům a dobrovolníkům v terénu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz