Domácí

Moderátor Rey Koranteng zmizel z obrazovek. Stalo se, čeho se bál

Všímaví diváci TV Nova mohli zaznamenat, že oblíbený moderátor Rey Koranteng zmizel z televizních obrazovek. Už druhým týdnem je v léčení kvůli koronaviru. Rey se svěřil, že chytil britskou mutaci - a to navzdory tomu, že všechna opatření dodržoval. Exkluzivní rozhovor sledujte od 21:35 v pořadu Život ve hvězdách.

Moderátor Rey Koranteng, který k divákům promlouvá prostřednictvím Televizních novin po boku Lucie Borhyové, je v domácím léčení. Fanouškům poslal vzkaz na sociální síti. "Tak si představte, že po roce ta mrcha pandemie dohnala i mě," svěřil se na svých profilech na Instagramu a Twitteru.

 Rey Koranteng, který doposud o vývoji zrádné nemoci informoval diváky, tak covid-19 zažil na vlastní kůži. A jak přiznal, nebylo to vůbec nic příjemného. Ačkoliv už nyní vypadá v pořádku, reportérovi TV Nova se svěřil s tím, jak u něj nemoc propukla. A že to nebylo vůbec nic pěkného.

Kdy se Rey vrátí na obrazovku a je už z nejhoršího venku? Celou zpověď moderátora odvysílá TV Nova ve čtvrtek v půl desáté večer v pořadu Život ve hvězdách. "Opatrujte se a přeji vám všechno dobré," vzkázal Rey na závěr divákům.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz