Zajímavosti

Rey Koranteng přiznal, že má covid! Prozradil, jak ho nemoc zasáhla

Moderátor Televizních novin Rey Koranteng ve čtvrtek přiznal, že má koronavirus. V domácím léčení je už dva týdny, nyní promluvil o tom, jak silně ho nemoc zasáhla.

"Ten první týden byl očistec. Neměl jsem problémy s dýcháním, ale měl jsem vysoké teploty," přiznal Rey Koranteng v rozhovoru, který TV Nova odvysílala v rámci pořadu Život ve hvězdách. Teplot se moderátor ještě úplně nezbavil, teď už se prý cítí ale mnohem lépe. 

Rey bojuje s britskou mutací koronaviru. Chuť a čich sice neztratil, tři dny mu ale život ztrpčovalo silné pálení kůže a neuvěřitelná bolest zad. "Jako když se po vás proběhne kůň," zavzpomínal na pekelné začátky. 

Moderátor vůbec neměl tušení, kde koronavirus mohl chytit. "Všechna opatření jsem dodržoval, nosil jsem roušku, nikam jsem nechodil. Byl jsem buď v práci, nebo doma," sdělil.

Nemoc přišla naštěstí ve dnech, kdy měl právě volno. Korantengova kolegyně z Televizních novin Lucie Borhyová už potvrdila, že jí se virus obloukem vyhnul. To samé se ale nedá říct o rodině moderátora. "Manželka je pozitivní, děti negativní," přiznal Rey. "Jsem izolovaný, ale stejně to manželku neochránilo," posteskl si. 

Co se aktuálního zdravotního stavu Reye Korantenga týče, obecně už se cítí dobře. Teploty ho ale ještě nepustily. Na otázku, kdy se vrátí na obrazovky, odpověděl, že nechce nic uspěchat. "Nemoc je zrádná," vysvětlil s tím, že i když vypadá covid-19 na ústupu, může se kdykoliv vrátit. 

My držíme palce celé rodině Reye Korantenga a doufáme, že už se brzy bude moct vrátit zpět na televizní obrazovky!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz