Seznámení

Jak flirtovat s nasazenou rouškou. Expertka řekla osm zaručených tipů

Jak flirtovat s nasazenou rouškou. Expertka řekla osm zaručených tipů
Zdroj: Profimedia

Dnešní doba moc nepřeje seznamování a randění. Nejenže nemůžeme cestovat přes okresy a seznamovat se s někým ze vzdálenějších oblastí, ale musíme také neustále nosit roušky či respirátory. Klíčový je tak oční kontakt. Britská vztahová expertka Jean Smithová prozradila zaručené tipy, jak sbalit svůj vysněný protějšek i s rouškou přes obličej.

Mohlo by se zdát frustrující, že v dnešní době vidíme jen malou část něčí tváře, ale nesmíme se tím nechat odradit. Přední vztahová koučka z Velké Británie Jean Smithová deníku Mirror prozradila, že i s maskou na obličeji se dá flirtovat. A klíč je jednouchý – závisí na očním kontaktu.

"Jelikož jsou naše tváře skryty, oči jsou velmi mocným nástrojem. Ovšem jen pokud víte, jak je používat. Oči jsou totiž nejmocnějším zdrojem přitažlivosti," řekla Smithová. Dále poradila, že neméně důležité, jak ukázat, že se nám někdo líbí, je gestikulovat rukama či pohrávat si s vlasy.

Britové dokonce provedli studii na 2000 jedincích ohledně vztahů s názvem "Vision Direct". Průzkum ukázal, že více než 60 procent Britů má potíže s flirtováním, když musí nosit obličejové masky. Vztahová koučka tak poradila, že nejjednodušší řešení je postavit se před zrcadlo a procvičovat si mrkání, zvedání obočí a další výrazy očí. Poradila jich osm.

1. Úsměv Mony Lisy
Lidé už roky diskutují o tom, jestli se Mona Lisa na své fotografii usmívá či nikoli. Ačkoli neměla roušku, pohled na její malé čárky kolem očí ukazují, že opravdu oplývá záhadným úsměvem. A ten nevychází ze rtů, ale právě z očí. Zkuste se proto jako Mona Lisa usmívat očima.

Zdroj: TN.cz


2. Boční pohled
Pohled, který miluje mnoho influencerů a instagramerů. I když je trochu bizardní, je také v mnoha ohledech koketní a působí dojmem, že ukrýváte nějaké tajemství.

Zdroj: TN.cz


3. Velké zorničky
Když lidé vidí někoho, kdo je fyzicky přitahuje, jejich zorničky se přirozeně zvětší. Pokud si tak nejste jistí, jestli o vás někdo jeví zájem, zorničky jsou skvělá stopa, jak to zjistit.


4. Oči dětské panenky
Mnoho jedinců přitahují velké oči. Můžete proto zkusit více otevřít oči a stát se tak atraktivnějšími.

Související obsah


5. Zvednutí obočí
Když někdo, kdo se vám líbí, zvedne ve vaší přítomnosti obočí, je téměř jisté, že se mu líbíte i vy. Tento pohled značí chuť a zájem dozvědět se o druhém více.

Zdroj: TN.cz


6. Mrknutí
Mrkání je zábavné, koketní a spiklenecké. Pokud na vás někdo mrká, je jasné, že o vás má zájem a nebojí se to projevit.

Zdroj: TN.cz


7. Odvrátit pohled a ohlédnout se zpět
Pokud od někoho odvrátíte pohled a následně se na něj podíváte zpět, je to znamení toho, že se vám druhá osoba líbí a chcete ji vidět znovu.

Zdroj: TN.cz


8. Pravidlo tří
Pokud o někoho máte zájem, podívejte se na něho třikrát. Pokud vám jedinec také nevrátí tři pohledy, asi o vás nejeví zájem.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz