Zahraničí

Harry je rukojmí Meghan, posmívalo se služebnictvo. Vévodkyni nesnášelo

Z útrob královského paláce se šíří nové zákulisní informace o princi Harrym a Meghan Markleové. Služebnictvo se prý vnukovi Alžběty II. tajně posmívalo, že si ho bývalá americká herečka vzala jako rukojmí. Už před svatbou ji totiž měl poslouchat na slovo. A samotnou vévodkyni údajně nemohl personál vystát, protože se pořád chtěla hádat.

Královská rodina několikátým dnem trne, už v neděli totiž televize odvysílá rozhovor vévodkyně Meghan a prince Harryho s Oprah Winfreyovou. Mají v něm odhalit, jak to doopravdy chodí za zavřenými dveřmi Buckinghamského paláce. Nit ale nezůstává suchá ani na slavné dvojici.

Meghan odhalí, jak to vypadá za královskými dveřmi:

Ta se v únoru rozhodla definitivně odstřihnout od povinností ke královně Alžbětě. Pomluvy z obou stran se od té doby nezastavují. Už uniklo, že Mehan údajně šikanovala podřízené (psali jsme zde), teď se mluví o jejím špatném chování k Harrymu.

Jak informoval britský portál The Sun, služebnictvo o princi od začátku vztahu s Markelovou mluvilo jako o rukojmí. O jeho životní lásce prý nikdo nemohl říct křivé slovo. A když se tak stalo, neváhal syn tragicky zesnulé lady Diany údajně rozpoutat peklo.

Související obsah

"Meghan si chtěla před svatbou zkusit tiáru, jenže to personál nezvládl kvůli její vzácnosti zařídit. Harry se rozčílil a začal řvát, že co Meghan chce, to taky dostane," popsal zdroj z paláce s tím, že podobně vypjatých situací bylo víc.

Zatímco Harrymu se mělo služebnictvo pouze posmívat, Meghan prý vyloženě nesnášelo. "Neustále se snažila vytvářet si záminky, aby mohla všude vyprávět, jak je v rodině utlačovaná. Od samého začátku chtěla rozpoutávat rozepře," dodal zdroj.

Vévodský páreček ze Sussexu z oficiálních povinností vyvázal už před rokem. Tentokrát už má být odchod z královské rodiny definitivní. Rozhovor s Winfreyovou s napětím vyhlížejí i fanoušci. Skandálních odhalení v něm podle předpokladů proběhne hned několik.

Královská rodina čelí další události. Princ Philip se stále nevrátil z nemocnice:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz