Naše Česko

"Brzy se uvidíme." Světoznámý herec podpořil Čechy v boji s covidem

Na začátku druhého týdne vládou vyhlášeného lockdownu doputoval do Česka povzbudivý vzkaz od superhvězdy francouzského i světového filmu. Co Jean Reno, známý například z Brutální Nikity, Návštěvníků nebo Drž hubu!, v době pokračující pandemie řekl?

"Dobrý den, jmenuji se Jean Reno a rád bych krátce pozdravil personál a pacienty Nemocnice Na Homolce," začíná vzkaz herce se sveřepým výrazem, který za svoji dlouhou a pestrou kariéru ztvárnil postavy komediální i smrtelně vážné.

Všem chce dodat odvahu. "Vím, že je to těžké. Že tato doba je velice náročná. Na konci tunelu ale vždycky bývá světlo," ví Reno, který v Česku v minulosti několikrát natáčel.

Všechny vyzval, aby drželi při sobě a pokračovali dál. "My všichni jsme teď s vámi. Odvahu! Brzy se uvidíme," zakončil svůj vzkaz v optimistickém duchu francouzský herec.

Související obsah

"Posíláme ho i do dalších českých a moravských nemocnic a vůbec všem, kteří se těší, až tato doba bude jednou za námi," napsala nemocnice na svých stránkách, kam video zároveň vyvěsila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz