Zahraničí

Bidenovi ovčáci pokousali člena ochranky! Museli pryč z Bílého domu

Dva ovčáci amerického prezidenta Joe Bidena a jeho manželky Jill Bidenové se vrátili do jejich domovského státu Delaware. Důvodem byl agresivní útok jednoho z nich na člena ochranky.

Americký prezident Joe Biden a jeho manželka do Washingtonu D.C. přestěhovali nejen sebe, ale také dva ovčáky, které adoptovali z psích útulků. V Bílém domě však  mladší ze psů, tříletý Major, pokousal jednoho člena Bidenovy ochranky. Zatím není známo, jak na tom člen ochranky je. Informaci přinesl portál CNN.


Kvůli útoku nechal prezident převézt Majora a Champa, jak se jmenuje druhý ovčák, do jeho domovského města Wilmington ve státě Delaware, kde je nyní bude mít na starost člověk pověřený přímo první dámou.

Související obsah


Ještě před událostí Jill Bidenová promluvila o svých miláčcích v televizní show zpěvačky Kelly Clarksonové: "Strašně se snažím, aby se zabydleli. Máme jednoho staršího a jednoho mladšího psa. Musím je vodit výtahem a když jsou venku, lidi je pozorují. Chci, aby jim bylo dobře."
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o inauguraci Joea Bidena:

ak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahují u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Mělo by se jednat o tramvaj č. 8. Podle aktuálních informací je na místě jeden zraněný muž," uvedla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je muž 41 let, uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Pravděpodobně jde o řidiče osobního auta. Hasiči už na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz