Zahraničí

Bidenovi ovčáci pokousali člena ochranky! Museli pryč z Bílého domu

Dva ovčáci amerického prezidenta Joe Bidena a jeho manželky Jill Bidenové se vrátili do jejich domovského státu Delaware. Důvodem byl agresivní útok jednoho z nich na člena ochranky.

Americký prezident Joe Biden a jeho manželka do Washingtonu D.C. přestěhovali nejen sebe, ale také dva ovčáky, které adoptovali z psích útulků. V Bílém domě však  mladší ze psů, tříletý Major, pokousal jednoho člena Bidenovy ochranky. Zatím není známo, jak na tom člen ochranky je. Informaci přinesl portál CNN.


Kvůli útoku nechal prezident převézt Majora a Champa, jak se jmenuje druhý ovčák, do jeho domovského města Wilmington ve státě Delaware, kde je nyní bude mít na starost člověk pověřený přímo první dámou.

Související obsah


Ještě před událostí Jill Bidenová promluvila o svých miláčcích v televizní show zpěvačky Kelly Clarksonové: "Strašně se snažím, aby se zabydleli. Máme jednoho staršího a jednoho mladšího psa. Musím je vodit výtahem a když jsou venku, lidi je pozorují. Chci, aby jim bylo dobře."
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o inauguraci Joea Bidena:

ak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz