Domácí

v

v
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Stav někdejšího blízkého spolupracovníka prezidenta Václava Klause, bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta, se výrazně zlepšil. Probral se totiž z umělého spánku. Před necelými dvěma týdny se přitom objevila informace, že Forejt zemřel.

O tom, že se Forejtův zdravotní stav zlepšil a že se probral z umělého spánku, informoval s odkazem na dva zdroje portál Echo24. Ten také uvedl, že se Forejt dokázal probrat bez pomoci, vlastními silami.

Bývalý hradní protokolář skončil v motolské nemocnici a v umělém spánku poté, co ho nedávno postihla mrtvice. Na začátku března se pak objevila informace, že Forejt zemřel. Přišel s ní bývalý ministr kultury Daniel Herman, modlitbu svému bývalému kolegovi poslal 2. března také mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček.

Související obsah

Informace o Forejtově skonu nicméně obratem vyvrátila pražská motolská nemocnice, v níž po mrtvici bývalý vysoký zástupce Pražského hradu skončil. A reagovali i zmínění Ovčáček s Hermanem.

"Mám velkou a upřímnou radost, že v této těžké době plné smutných zpráv přišla nakonec jedna moc dobrá. Stačila chvilka a smutek se změnil v pocit naděje. O modlitbu prosím dál," napsal Ovčáček. Za svůj omyl se omluvil i exministr kultury a Forejtovi popřál brzké uzdravení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz