Domácí

Pozor na namrzlou vozovku! Dálnice D1 a D10 ráno uzavřely nehody

Pozor na namrzlou vozovku! Dálnice D1 a D10 ráno uzavřely nehody
Zdroj: AKTU.cz

Dálnici D10 z Prahy do Mladé Boleslavi na 16. kilometru uzavřela hromadná nehoda. Za sjezdem na Starou Boleslav se ráno srazila čtyři vozidla, nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Bouralo se i na dálnici D1 u Devíti křížů. Obě místa už jsou průjezdná.

Nehoda mezi Devíti kříži a Ostrovačicemi se stala okolo páté hodiny ranní. Jde o opravovaný úsek, kde se srazil kamion s dodávkou. Asi po hodině se následky nehody podařilo odklidit a auta se mohla na dálnici vrátit. Nehoda se obešla bez zranění. V místě ale tou dobou sněžilo.

A počasí zřejmě sehrálo roli i při hromadné srážce čtyř aut na dálnici D10 na začátku borového lesa za Starou Boleslaví. Srazila se tři osobní auta a jedno nákladní. Na vozovku unikl olej.

Související obsah

Policie dálnici uzavřela mezi 14. a 17 kilometrem, dopravu odklání na starou silnici. Příčiny nehody prošetřuje. Na místě probíhal odtah vozidel, silnice je nyní už průjezdná.

Ranní teploty se pohybují kolem nuly, vozovka tedy může být místy namrzlá. Meteorologové varují před smíšenými přeháňkami, které řidiče mohou potrápit v průběhu celého dne.  

Na předpověď počasí se podívejte zde:

Související obsah

Ve středu ráno vyjížděli hasiči i k nehodě autobusu nedaleko Kladna. Naštěstí se obešla také bez zranění.

17. bezna 2021, 05:32, Kyice (Kladno) Jednotka HZS Kladno vyjela k dopravn nehod autobusu, kter skonil na boku...

Zveejnil(a) HZS Stedoeskho kraje dne ter 16. bezna 2021
 

Počasí přispělo k dopravním problémům už v úterý. Nejvážnější nehoda se stala odpoledne na dálnici D1 na Přerovsku mezi Lipníkem a Hranicemi, kde havarovalo nejméně 15 aut. Osm lidí se zranilo, na místě zasahoval také vrtulník. Doprava na dálnici ve směru na Ostravu byla plně obnovena až večer.

A další nehoda se stala v obci Bílý Potok, kde sjel autobus do řeky. Řidič jel sám, nic se mu nestalo.

Pd autobusu do eky Dnes odpoledne dolo v obci Bl Potok k dopravn nehod autobusu, kter spadl do eky Smd....

Zveejnil(a) HZS Libereckho kraje dne ter 16. bezna 2021

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Píše se na Deník.cz