SuperStar

Vítěz druhé SuperStar: Lukáš Adamec poprvé ukázal novou přítelkyni

Vítěz druhé SuperStar: Lukáš Adamec poprvé ukázal novou přítelkyni
Zdroj: Profimedia

Lukáš Adamec do svého soukromí fanoušky většinou nepouští. Po téměř roce, co se 34letý vítěz SuperStar z roku 2011 prořekl, že má novou přítelkyni, ji poprvé ukázal na instagramu. Do roku 2018 byl ženatý s Miriam, mají spolu dokonce syna a dceru.

Slovenský zpěvák Lukáš Adamec, který ve druhé Česko Slovenské SuperStar porazil favoritku Gabrielu Gunčíkovou, poprvé ukázal svou přítelkyni. Fanoušky to překvapilo, protože milostný život si od rozvodu s manželkou Miriam úzkostlivě střeží.

Během vztahu s bývalou ženou se jim narodili syn a dcera. S aktuální partnerkou je Adamec přinejmenším od května loňského roku, kdy se prořekl v pořadu Teleráno televize Markíza.

Moderátoři se ho tehdy zeptali, od koho má svetr. "To byl hlavně nápad mojí přítelkyně a máma byla realizátorkou. Já jsem kdysi dávno dostal od mámy na Vánoce podobný svetr, tak jsem tak podsouval svojí přítelkyni: jé, jaký dobrý svetr, že bych takový jednou chtěl," propálil zpěvák novou lásku.

Související obsah

Potom se ale odmlčel a příznivci se o tajemné ženě jeho srdce už nic nedozvěděli. Až doteď. Na otázku na instagramu, zda má přítelkyni, neodpověděl slovy, ale rovnou ukázal společnou fotku. Nejspíš vznikla na dovolené někde u vody.

Jméno svojí partnerky ale pořád tají. Můžeme si tak pouze domýšlet, kdo je sympatická zrzka, která uhranula vítěze SuperStar Lukáše Adamce.

Adamec před lety boural v opilosti. Více se dozvíte v reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz