SuperStar

Hvězda SuperStar se stala maminkou! Syn dostal nevšední jméno

Hvězda SuperStar se stala maminkou! Syn dostal nevšední jméno
Zdroj: archiv A. Kolečkářové, TV Nova

Finalistka SuperStar 2011, která během soutěže randila s rastamanem Michalem Šepsem, se podruhé stala maminkou. Alžbětě Kolečkářové se narodil syn a tříletý Louis se tak raduje z malého brášky. Toho zpěvačka opět pojmenovala netradičně. Dítě prý s přítelem neplánovali.

Alžběta Kolečkářová, kterou před dekádou proslavila SuperStar, se raduje z miminka. Druhého syna pojmenovala Lenny. S přítelem už vychovává tříletého Louise. Zpěvačka loni otěhotněla nedlouho poté, co se jí tvrdou dřinou podařilo shodit 22 kilo. Okamžitě tak začala zase nabírat.

"Sotva jsem zhubla, hned jsem znovu otěhotněla, protože v době covidové člověk tak nějak tíhl ke svým blízkým a ztrátu své profese kompenzoval jinou zábavou," přiznala Kolečkářová.

ivot je pln pekvapen! Tento rok se nestam divit, co vechno se stalo, zmnilo, zlepilo, podlalo, vylo, nevylo....

Zveejnil(a) Albta Kolekov dne Pondl 12. jna 2020

Další dítě s přítelem neplánovali. "Ale stejně bych v době bez koncertů jen jedla a vařila pro rodinu. A pár kil navíc by určitě přibylo, takže mi to vlastně nijak nepřekáží," pokračovala.

Související obsah

Kolečkářová během SuperStar randila s rastamanem Michalem Šepsem. Svou lásku se nestyděli dát najevo vášnivými polibky před hledáčky fotoaparátů. Na podzim 2011 přišel bouřlivý rozchod. Kopačky prý dala ona jemu, protože "byl ještě dítě".

Zpěvačka už se těší, až bude moct zase vystupovat. "Chtěla bych se vrátit na pódia už tento rok, ale nebudu to nijak přehánět, krůček po krůčku. Vím, že teď první koncerty budou stres, když mi vlastně doma budou pobíhat už dvě děti. Ale modlím se, aby letos alespoň pár koncertů klaplo," uzavřela.

Takhle před téměř 10 lety mluvila Kolečkářová o rozchodu se Šepsem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz