Domácí

Máme zavřeno, ujišťoval majitel fitness centra policisty. Uvnitř cvičilo 19 lidí

Policisty velmi překvapil výsledek kontroly fitness centra v Ivančicích na jižní Moravě. Hlídka tam objevila skoro 20 cvičících zákazníků, ti na sobě ani neměli předepsanou ochranu obličeje. Někteří si přijeli zacvičit až z Brna. Případem se bude zabývat správní orgán.

Policisté se do fitness centra v Ivančicích vypravili na konci minulého týdne a nestačili se divit. V odpoledních hodinách bylo uvnitř 19 cvičících lidí.

Ti kromě toho, že využívali zařízení, také neměli předepsanou ochranu úst a nosu. Sportovci nemusí mít zakrytá ústa a nos ve vnitřních prostorech jen v určitých případech, které se obvykle týkají přípravy na soutěže.

"Policisté přestupky jak provozovatele podniku, tak i sportovců, z nichž si řada do podniku přicestovala zacvičit z Brna, zadokumentovali a předali k řešení správnímu orgánu," uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Související obsah

Policisté se na podnik zaměřili před několika dny, u provozovatele si dokonce před akcí telefonicky ověřovali, zda se v podniku dodržují bezpečnostní opatření. Byli ujištěni, že v provozu podnik rozhodně není. O to překvapivější pak byl výsledek kontroly.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz