Domácí

Kvůli masturbaci zadrželi policisté muže na zastávce MHD. Pak zjistili, že má covid-19

Kvůli masturbaci zadrželi policisté muže na zastávce MHD. Pak zjistili, že má covid-19
Zdroj: Profimedia

Místo toho, aby dodržoval nařízenou karanténu kvůli onemocnění covid-19, vyrazil muž do pražských Modřan, kde ho zadrželi policisté kvůli masturbaci. Kvůli stejnému jednání byl již několikrát řešen, naposledy se to stalo minulý týden.

Tísňová linka přijala hlášení o masturbujícím muži na zastávce MHD Modřany ve čtvrtek odpoledne, situaci okamžitě vyrazila prověřit hlídka policie, která podezřelého okamžitě zadržela.

"Tento muž byl v minulosti již několikrát řešen pro toto jednání, kdy naposledy se tak stalo minulý týden také v Modřanech. Policisté zjistili, že muž je pozitivní na covid-19 a od hygieniků má nařízenou karanténu, kterou ale nedodržuje," sdělil k případu mluvčí policie Jan Daněk.

Policisté zahájili trestní stíhání pro výtržnictví a šíření nakažlivé nemoci z nedbalosti, za což mu v případě odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Související obsah

"Zároveň podali státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vazby, což bylo akceptováno a následný soud ho do ní poslal," doplnil Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz