Videoreportáž

Jak se udržet ve stáří fit a ještě vydělat? Senior inspiruje svět

Britu Johnu Wilcockovi je 89 let a na svůj věk nejeví žádné známky únavy. Důkazem jeho aktivního stáří je i jeho jízda na kolečkových bruslích. Pořídil si je v době lockdownu, a to i přes to, že normální chůzi zvládá pouze s chodítkem! Nyní se snaží, stejně jako sir Tom Moore, dokončit 90 kol na parkovišti domu před svými 90. narozeninami. Svoji snahu sdílí na sociálních sítích, kde ho lidé houfně podporují. Původním cílem bylo vydělat 500 liber pro hladové děti. Po 20 kolech už ale dosáhl výdělku 30 000 liber a doslova se nemůže zastavit. Na sympaťáka se podívejte sami.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz