Zahraničí

Meghan se chystá na mateřskou, holčička se má narodit velmi brzy

Meghan se chystá na mateřskou, holčička se má narodit velmi brzy
Zdroj: Profimedia

Zatímco princ Harry odletěl do Anglie, aby se mohl zúčastnit pohřbu svého dědečka prince Philipa, jeho choť Meghan se naopak připravuje na nástup na mateřskou dovolenou. Druhé dítě, tentokrát holčička, se má podle zdrojů z okolí známého páru narodit už brzy.

I když Harry a Meghan v souladu s tradicemi královské rodiny neuveřejnili přesné datum porodu, informace na veřejnost stejně utíkají. Jak píše britský Mirror, vévodkyně ze Sussexu by měla přibližně za čtyři týdny odejít na mateřskou dovolenou.

Pokročilé stádium těhotenství je i důvodem, proč Harry odletěl do Británie na pohřeb prince Philipa sám a manželku nechal za oceánem. Dlouhou cestu jí totiž nedoporučili lékaři. Dívenka, která je po chlapci Archiem druhým dítětem hvězdného páru, se podle informací britských médií má narodit brzy po Meghanině odchodu na mateřskou - na začátku června.

Princ Harry svoji dosud nenarozenou dcerku aktuálně zmínil, když vzpomínal na svého nedávno zesnulého dědečka. "Budeš bolestně postrádán, ale vždy ve vzpomínkách - národa i světa. Meghan, Archie i já (stejně jako tvoje budoucí pravnučka), pro tebe budeme mít zvláštní místo v našich srdcích," vyznal se Harry.

Související obsah

Že je Meghan znovu v požehnaném stavu, oznámil pár letos na sociálních sítích černobílou fotografií zvýrazňující rostoucí bříško nastávající maminky. Že to bude holčička, Harry odhalil v nedávném kontroverzním interview pro americkou televizi.

Dítě se má narodit ve Spojených státech, kam Harry s Meghan odešli poté, co veřejně oznámili, že se stahují z královské rodiny a vzdávají se souvisejících závazků a povinností.

Meghan a Harry se chystají i do světa filmu. Více se dozvíte v reportáži:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz