Zajímavosti

Chlapec se těšil na mekáč, nestačil se divit. Tohle se může stát i vám

Chlapec se těšil na mekáč, nestačil se divit. Tohle se může stát i vám
Zdroj: Profimedia

Jídlo přivezené dovážkovou službou dokáže leckdy zkazit den. Přesvědčila se o tom i maminka, která chtěla udělat radost sedmiletému synovi a objednala mu dětské menu z řetězce rychlého občerstvení McDonald's. Jenže když si chlapec svačinu rozbalil, zbyly mu jen oči pro pláč.

Známé dětské menu s hračkou z mekáče objednala sedmiletému synovi Nicola Dohertyová ze skotského Grangemouthu. Donášková služba měla doručit cheeseburger a hranolky. Nepovedlo se.


Na zvláštní chybu řetězce rychlého občerstvení upozornil britská portál Mirror. Příloha dorazila v pořádku, ale když chlapec otevřel krabičku, ve které měl být burger, nestačil se divit. Místo housky s masem totiž našel jen plátek chedaru s kapkou kečupu.

Někdo v kuchyni se musel splést. Řetězec umožňuje zákazníkům zvolit si, jaké ingredience v burgeru chtějí a které ne. "Syn má rád cheeseburger jen s masem, sýrem a kečupem. Takže jsem z objednávky odstranila cibuli, hořčici a salát," vysvětlila Dohertyová s tím, že instrukce si v mekáči nejspíš vyložili obráceně.

Související obsah

Žena se snažila chybu vyřešit s manažerem restaurace. Ten jí řekl, že objednávku sám vyřizoval a nikdo se nespletl. Slíbil, že nepříjemnou situaci vyřeší s dovážkovou službou. Potom už se však nikdo neozval.

"Teď se tomu už smějeme. Bylo mi jen líto syna, který musel počkat na další dovážku, zatímco my s manželem jsme už jedli," uzavřela Dohertyová.

Zaměstnanec McDonald's popsal výrobu cibule, lidem se dělá nevolno:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz