Zahraničí

Většina lidí při lockdownu tloustne. Mladá žena ale shodila 80 kilo

Někomu lockdown přidal pár kil, někomu se zas podařilo zhubnout. Neskutečná proměna se povedla Irce, která za 14 měsíců zhubla přes 80 kilo. Denně byla schopná spořádat až 5000 kalorií.

Rozhodnutí zhubnout přišlo až v okamžik, kdy se Carla FitzGeraldová začala děsit toho, že by se nevešla na sedačku v letadle. Carla se nadchla pro zdravý životní styl, ze dne na den změnila své stravovací návyky a vydala se na cestu za štíhlou postavou. S váhou zápasila celý svůj život.

Po 40 kilech dole se Irka přestala bát a začala chodit do restaurace na oběd. Z návštěvy měla vždy předtím obavy, protože podobně jako v letadle očekávala, že by se na židli nemusela vejít.

Postupem času se změnil i její styl oblékání. Dříve nosila pouze černé legíny, které byly elastické a doplňovala je o velké mikiny. Nyní si pochvaluje, že se může poprvé za svůj život hezky obléknout.

Související obsah


"Loni v lednu jsem se rozhodla, že zhubnu. Začalo to potom, co jsem si prošla terapií. Celý život jsem zápasila se svojí váhou a měla jsem problémy s příjmem potravy," řekla Irka pro portál Mirror.

"Vyzkoušela jsem snad každou dietu, která existuje. Nic nefungovalo. Než jsem začala hubnout, byla mi diagnostikována závislost na jídle," doplnila Carla, která přiznala, že během dne zvládla zkonzumovat až 5000 kalorií a neustále přemýšlela, kdy a kde se bude moci opět najíst.

Carla si minulý rok uvědomila, že její tělo není jejím nepřítelem a dala se do hubnutí. Vysoce kalorická jídla nahradila zdravou stravou. K tomu začala chodit pěšky. Vytvořila si tak kalorický deficit, který jí rychle a efektivně pomohl shodit nechtěná kila.

"Pořád jsem v šoku, když se vidím v zrcadle, ale je mi mnohem lépe, dokonce mohu dát nohu přes nohu a ponožky si nandám také ve stoje," popsala několik svých malých vítězství Carla.
 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.
 

Británie rozjede kampaň za hubnutí. Tlouštíkům nakoupí vstupenky do posiloven. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz