Domácí

Desítky mladých lidí se porvaly v Karviné. Tři zraněné ošetřili lékaři

Karvinská policie vyšetřuje rvačku přibližně 50 mladých lidí. Ti se měli v neděli sejít u městského lesoparku Dubina, kde se incident odehrál. Tři zranění mladíci skončili v péči lékařů.

Případ začal už v sobotu u tzv. karvinského moře, kde se podle policie sešlo několik partiček. Spor měl poté vyvolat ztracený, později i nalezený mobil jednoho z mladých lidí. Všichni se pak údajně dohodli, že se sejdou v neděli a vyřeší to rvačkou.


"Oznámení o vzájemném napadání skupiny mladých lidí jsme přijali v neděli kolem 17. hodiny. Označené místo bylo prostranství u lesoparku Dubina v jedné městské části Karviné,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Související obsah


Když na místo dorazily hlídky, u lesoparku už nikdo nebyl. "Policisté od chvíle oznámení prověřují všechny skutečnosti související s touto událostí, její motivy i následky,“ sdělila Viačková.


Navíc se při incidentu měli zranit tři mladíci, podle policejní mluvčí je ošetřili lékaři. "Zahájili jsme úkony trestního řízení přečinu výtržnictví. V následujících dnech může být právní kvalifikace vedeného trestního řízení případně rozšířena o další trestné činy,“ doplnila Viačková.


Policie nyní pátrá po těch, kteří u této události byli přítomní. Zároveň se podle vyšetřovatelů svolává na sociálních sítích další "bitka“. "Víme o tom a sociální sítě monitorujeme,“ uzavřela Viačková.

Policie přitvrdí v posuzování dětských bitek. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz