Doprava

Auto bez řidiče vjelo do křižovatky, málem srazilo ženu s kočárkem

Neštěstím mohl skončit incident, který se stal v úterý odpoledne v centru Brna. Auto bez řidiče vjelo do křižovatky, kde málem srazilo ženu s kočárkem a následně narazilo do domu. Podle strážníků mu nejspíše selhaly brzdy.

Mini cooper zaparkovaný na chodníku v Kounicově ulici nedaleko křižovatky se z mírného kopce nečekaně rozjel a minul sloup se semaforem. V tu chvíli však po blízkém přechodu přecházela žena s kočárkem, která pravděpodobně v první chvíli nepostřehla, že za volantem nikdo nesedí.


Rozhodla se proto pokračovat v chůzi, čekala totiž, že ji rozjetý vůz dá přednost. Ten ale pokračoval v jízdě a matka s kočárkem před ním musela rychle proběhnout. Auto se řítilo dál, projelo čtyřproudou silnici, kde se mu muselo vyhnout několik řidičů.

Související obsah


"Vozovku auto po přechodu překřížilo a zrychlovalo až na protější chodník, kde před ním chodec čekající na zelenou musel ustoupit. Poté, co narazilo do domu, dál komplikovalo dopravu," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.


Na místo okamžitě vyjeli strážníci městské policie, kteří místo zajistili a případ předali státním kolegům. Podle předběžných informací policistů autu nejspíše selhaly brzdy.

Obrovské štěstí, vodní skútr málem srazil běžce. Podívejte se na video:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz