Zajímavosti

Bude letos První máj skutečně lásky čas? To prozradí numerologie

Bude letos První máj skutečně lásky čas? To prozradí numerologie
Zdroj: Getty Images

Lásce v Česku přeje 1. máj. Podle tradice je celý měsíc květen obdobím lásky a mnoho lidí ctí tuto tradici právě prvomájovým polibkem. Jak je na tom svátek zamilovaných letos podle numerologie? Je to skutečně den stvořený pro lásku?

Na První máj je letos součet data (1. 5. 2021) jedenáct. To je číslo mistrovské, je totiž v numerologii pokládáno za dokonalé a mocné. Symbolizuje ambice, snahu o dokonalost, úspěch, intuici a citlivost. Numerologický rozbor na tento den pro TN.cz vypracovala numeroložka a astroložka Hana Černá.

"U někoho se může v tento den projevit větší smyslnost. První máj přináší touhu nebýt sám a něčeho důležitého dosáhnout. Den je vhodný pro schůzky, telefonáty s blízkými a milovanými," popisuje numeroložka. Také se podle ní dá hodně věcí napravit. 

Související obsah

Toto číslo je podle numeroložky na svátek zamilovaných ideální, protože lidé budou více toužit po času stráveným s druhými. "Budeme chtít být s partnerem, s rodinou a budeme se do nich umět lépe vcítit. Projeví se u nás také větší citlivost a laskavost," doplňuje Černá.

Číslo 11 také přeje představivosti. Můžeme podle Černé očekávat originální nápady, které budeme moci využít jak v soukromém, tak v profesním životě. "Den nám dodá větší sebedůvěru i vyšší fyzickou a mentální výkonnost. Je to den, kdy můžeme získat uznání, dobrou pověst nebo slávu," prozrazuje.

Související obsah

Ale je potřeba i menší varování. Numeroložka upozorňuje, aby lidé neztráceli sebekontrolu. "Ztráta sebekontroly by nám mohla vše zničit. Den nám může přinést i vnitřní konflikty," dodává. Také byste si měli dávat pozor na nachlazení. Jarní počasí je stále ještě zrádné. A rada na závěr: "Nebojte se otevřít své srdce! Slova jsou mocná." 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Píše se na Deník.cz