Koronavirus

Havlová má za sebou první dávku očkování. Cítím se špatně, přiznala

Havlová má za sebou první dávku očkování. Cítím se špatně, přiznala
Zdroj: Profimedia

Bývalá první dáma Dagmar Havlová má za sebou první dávku vakcíny proti covidu-19. Jak přiznala fanouškům na sociálních sítích, momentálně jí není vůbec dobře. Má horečky, navíc tvrdí, že očkovat se původně ani nechtěla.

Zprávu pro fanoušky umístila Dagmar Havlová na instagram ve čtvrtek večer. "Pohled na krásné věci nás povznáší. Obklopujte se krásou, co to dá. Mám za sebou první vakcinaci. Nerada. Velmi nerada, ale podřídila jsem se celku," oznámila bývalá první dáma.

V příspěvku zároveň začala polemizovat nad skutečným účinkem vakcíny. "Vím, že jsou jiné varianty virů, nejsou to mutanti - a proto mě tato asi příliš neochrání. Třeba ano. A Vás taky," zadoufala.

Související obsah

Jak přiznala, v současné době je jí špatně. Myslí si ale, že do jisté míry si za to může sama, protože dostatečně nerelaxovala. "Mám horečku, protože jsem neodpočívala a jednala se sponzory nadace a také s mými spolupracovníky. A vůbec jsem neposlouchala, že mám odpočívat. “Tak teď to máš, Dudynku” řekla by moje maminka. Ano mám. Zvláštní vzdor od dětského věku. Není mi příjemně. Ba ani hej. A už vůbec ne dobře. Ať je dobře aspoň Vám," vzkázala všem svým fanouškům. 

Lidé Dagmar Havlové vzkazují, ať se brzy uzdraví. Snaží se jí dát najevo, že v tom není sama. Zároveň upozorňují, že vakcína takové účinky mít může. "Paní Dagmar, mám to stejně. Šla jsem včera ráno, hned rychle do práce, řízení po Londýně, sem a tam a večer mě přepadla 38,7 a ohromná slabost a bolest hlavy. Paraleny, ibuprofen, litry vody. Říkají, že kdo covid měl, má sice effects (vedlejší účinky - pozn. red.) mnohem horší.. Ale otrava to teda je řádná. Přeji nám brzké oklepání. Držte se," vzkázala jedna z fanynek. 

Dagmar Havlová byla mezi osobnostmi, které na znamení solidarity začaly šít hned v první vlně roušky. Podívejte se na reportáž:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz