Domácí

Davové šílenství. Otevřeli obchody se slevami, lidé se chovali jako zvěř!

V pondělí se po měsících omezení opět otevřela obchodní centra a lidé vzali nákupy útokem. Důkazem je i video ze Znojemska, které do redakce poslal jeden z čtenářů TN.cz.

Spíše než nakupování připomínají záběry z obchodního centra Freeport v Hatích u Znojma závody. Sotva se otevřely vstupní dveře, lidé se začali strkat a předhánět, kdo bude v cíli dřív.

"Byly tam slevy po znovuotevření po covidu,“ vysvětlil Tomáš T., který videa zaslal do redakce. Jedno sám natočil, další kolují na internetu. Na některá z nich se můžete podívat i zde:

Dnes rano Freeport Hat

Zveejnil(a) Martin Habr dne Pondl 10. kvtna 2021

Nutno podotknout, že to, co je na záznamech, se nevidí často. Zdálo se, jako by lidé chtěli dohnat ztracený čas v obchodech, který jim pandemie vzala.

"Přes úvodní nápor vyvolaný mimořádnými slevami obchodníků se okamžitá kapacita centra, která je 2000 osob, dnes nevyčerpala. V dalších dnech čekáme spíše zklidnění situace, preventivně však začneme od zítřka regulovat nejen fronty uvnitř centra, ale i před vstupem do něj. Z toho důvodu ještě více posilujeme počet členů security," sdělil ředitel Freeport Fashion Outlet Jan Procházka.

Freeport je prvním outletovým centrem v Česku a je současně jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě, které se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma. Návštěvníci mají na výběr z více než 250 světových značek v 75 obchodech.

Související obsah

Záběry davového šílenství z Freeportu zcela určitě nebudou ojedinělé. Obchody mohly opět otevřít po dlouhých čtyřech měsících. Někteří zákazníci byli tak natěšeni, že se netajili tím, že celý den věnují právě nakupování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz