Domácí

Útočník bezdůvodně začal mlátit kolemjdoucího, napadení zachytila kamera

Pětadvacetiletý útočník bezdůvodně napadl muže v Ostravě na autobusovém nádraží. Incidentu přihlíželo několik svědků, které teď hledá policie. Napadení zachytily kamery.

Dva lidé s taškami se blížili k autobusu na ostravském nádraží, slyšeli nadávky, když na ně bez důvodu vystartoval muž. Jednoho z nich začal fackovat, kopat a rozdával i rány pěstí. Rvačku se snažil uklidnit kamarád napadeného, oběť přesto skončila na zemi.

Podle informací televize Nova chtěl útočník po mužích jejich věci. Údajně mohl být pod vlivem alkoholu.

"Policisté z obvodního oddělení Ostrava-střed v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů vydírání a výtržnictví," sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Související obsah

Vše se odehrálo odpoledne u třetího nástupiště v centru Ostravy. Policisté prosí svědky, aby se přihlásili. Kriminalisty zajímají i dvě ženy, které stály opodál incidentu a celou situaci tak mohly vidět.

Na záznamu je vidět jedna z žen, jak vytahuje mobilní telefon. Je možné, že pořídila videozáznam, i ten by mohl pomoci. Jestli jste ženy poznali nebo byli svědky napadení, obrátit se můžete na linku 158.

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz