Život ve hvězdách

Bohuš s novomanželkou o svatební noci: V režii to měla Lucinka

Vzal si ji v dětském parku v Praze a za svědka mu šel známý hudební producent František Janeček. Jak vůbec první mediální svatba letošního roku v záři reflektorů vypadala, se můžete podívat v reportáži. Štáb pořadu Život ve hvězdách na svatbě byl a přímo na ní také vyzpovídal šťastně oddanou dvojici i ostatní účastníky.

A jsou svoji! Bohuš Matuš a jeho nyní již manželka Lucinka se konečně dočkali. Po letech společného soužití, kdy jejich vztah mnozí považovali za kontroverzní kvůli třicetiletému věkovému rozdílu, všem dokázali, že svou lásku berou vážně a chtějí společně strávit i zbytek života.

Štáb pořadu Život ve hvězdách se jich ptal bezprostředně po obřadu na jejich pocity. "Úžasné, jsem hrozně nadšená," říkala dojatá Lucinka. "Potkal jsem ženu svého života. Konečně je moje a už mi ji nikdo nevezme. Jsem opravdu dojatý," prohlásil Bohuš Matuš krotce.

Související obsah

Bohuš si na tu pravou počkal až téměř do padesátky a asi se to vyplatilo. Oba zářili štěstím. "Je nám tady krásně, neprší a za chvíli tu bude hodně veselo," lákal Matuš. "Určitě. Jsem úplně natěšená, co se bude dít a těším se, až už zahodím tu kytku a jsem zvědavá, kdo ji chytne," rozplývala se Lucinka.

A po oslavě čekala novomanžele svatební noc. Podle nevěsty bude divoká! Bohuš má ale jiné mínění. "Budeme spolu doma. A myslím, že to bude taková klidná noc. Každý večer zpíváme, hrajeme hry, třeba i PlayStation. A dneska to nechám na Lucince," předal své novopečené ženě Bohuš režii.

Související obsah

Svatba se konala v dětském parku Krtkův svět v Praze a odsvědčili ji hudební producent František Janeček a muzikálová zpěvačka Monika Sommerová. "Je to samozřejmě pocta. Je to také projev důvěry po dlouhých letech, kdy s Matušem spolupracujeme v divadle na celé řadě muzikálů. Mám ho moc rád. Je to hodný hoch a dobrý zpěvák," sdělil na svatbě Janeček.

"Když se s Bohušem dali dohromady, tak jsem jí za to i nadávala. Já jsem byla taková ta, která jí pořád říkala, že je blázen. Ale nakonec si říkám, že asi udělala dobře. Dopadlo to dobře, ale nevěřila jsem tomu," popisovala Sommerová.

Související obsah

Svůj vztah si museli před rodinou i veřejností vydobýt. "Myslím, že člověk poznal, jaký ve skutečnosti je. Že nemůže brát to, co se o něm píše. Je to milující otec, milující partner a myslím, že je moje dcera šťastná," posvětila svazek matka nevěsty.

Po obřadu byl pro svatebčany připravený bohatý raut i krásně zdobený dort. Vše bylo sladěno v růžových a bílých barvách, a to včetně jejich pětiměsíční dcerky Natálky, nad kterou se rozplývali všichni přítomní. Nechyběly ani klasické svatební tradice i první tanec novomanželů.

"Já to mám v rodině, u nás se nikdy nikdo nerozváděl. Dědeček s babičkou spolu byli 65 let. Dědeček byl truhlář a vyřezával babičce nábytek ve stylu Ludvíka XIV. A já myslím, že to u nás bude stejný, že si budu Lucinku hýčkat, co nejdéle to půjde," snil Bohuš Matuš. Na to jeho šťastná manželka měla už jen jednu poznámku: "Já ho prostě miluju."

Na celý pořad Život ve hvězdách se můžete podívat na portálu VOYO

Rebeca Anna Diatilová, ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Život ve hvězdách

Důležité Události

Píše se na Deník.cz