Krimi

Policisté utnuli párty v načerno otevřeném klubu na střeše OD Kotva

Další nelegální párty ukončili v noci na sobotu pražští policisté. Probíhala v načerno otevřeném hudebním klubu na střeše obchodního domu Kotva v centru metropole a bylo na ní zhruba 150 lidí.

Šrumec v podniku, který měl být kvůli epidemickým opatření samozřejmě zavřený, zaregistrovali podle všeho městští strážníci a zhruba hodinu po půlnoci přivolali policisty. Ti se dovnitř dostali, aniž by narazili na odpor.

Několik policistů hlídalo samostatný vchod s výtahem od náměstí Republiky, většina pak obsadila zadní služební vstup do Kotvy z Rybné ulice, kudy účastníky pouštěli ven. Nejdříve si však zapsali jejich nacionále, za účast jim hrozí pokuta. Nejméně jednoho mladíka odvedli v poutech.

Zdroj: TN.cz

Zda se podařilo zajistit pořadatele ani další informace ze zásahu policisté zatím nezveřejnili. Uvnitř bylo odhadem kolem 150 mladých lidí, mnoho z nich cizinců.

Související obsah

Někteří z účastníků tvrdili TV Nova, že je kamarád pozval na oslavu, na kterou si klub pronajal. Jejich sdílnost však byla očividně ovlivněna pozdní noční hodinou a konzumací povzbuzujících nápojů. Pozoruhodné třeba bylo, že podle nich kamarád stejnou oslavu na stejném místě pořádal i předchozí den, ovšem bez asistence strážců zákona. Jiní zas uvedli, že si vůbec nepamatují, jak se dostali dovnitř a co se tam odehrávalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz