Krimi

Na Mladoboleslavsku pokousala doga malé dítě, letěl pro něj vrtulník

Na Mladoboleslavsku pokousala doga malé dítě, letěl pro něj vrtulník
Zdroj: Profimedia

Středočeští záchranáři zasahovali v úterý odpoledne u nezletilého dítěte, které napadla doga. To bylo s vážným zraněním letecky transportováno do nemocnice.

"Pozemní posádka společně s leteckou záchrannou službou dnes zasahovala v obci Písková Lhota na Mladoboleslavsku. Na místě záchranáři ošetřili ošetřili nezletilé dítě, které bylo následně transportováno do Fakultní nemocnice v Motole," uvedla v úterý odpoledne pro TN.cz mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Dítě mělo podle informací policie utrpět vážná poranění dolních končetin poté, co jej napadla doga. Momentálně však už není v ohrožení života. Policisté věk ani pohlaví dítěte sdělit nechtěli.

Související obsah

"Proč pes zaútočil, a jak k incidentu došlo, je i nadále v šetření," informovala policejní mluvčí Monika Schindlová. 

Dítě napadené psem řešili 2. dubna také pražští záchranáři. Muž totiž neuhlídal při venčení na pražském Petříně svěřeného psa. Zvíře napadlo čtyřletého chlapce a vážně ho zranilo. Muž pak z místa odešel a přihlásil se až potom, co se viděl v televizi. 

Související obsah

Týden na to řešili stejný případ i na Náchodsku. Teprve dvouletého chlapce tam také pokousal pes. Dítě zdravotníci kvůli vážnosti zranění uvedli do umělého spánku a letecky transportovali do nemocnice.

Policie řeší další případ pokousání psem: Retrívr měl skočit mezi děti. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz