Zahraničí

Sebevražedné sklony při těhotenství! Harry řekl, jak to Meghan překonala

Sebevražedné sklony při těhotenství! Harry řekl, jak to Meghan překonala
Zdroj: Profimedia

Když vévodkyně Meghan čekala Archieho, přemýšlela nad sebevraždou. O temné etapě svého života promluvila v prvním rozhovoru s Oprah Winfreyovou, teď se k ní vrátil princ Harry. Detailně popsal okolnosti sebevražedných sklonů své manželky, která je podruhé těhotná.

Meghan Markleová během prvního těhotenství uvažovala o sebevraždě, protože se k ní královská rodina nechovala hezky. Podle prince Harryho to byla poslední kapka k rozhodnutí utéct z ostrovního království do Ameriky.

"Přestala o tom přemýšlet, jakmile si uvědomila, že by to bylo vůči mně sobecké. Potom, co se stalo mojí matce, bych přišel o další ženu svého života, navíc těhotnou s naším dítětem," řekl v novém dokumentu o duševním zdraví, pod nímž je opět podepsaná Winfreyová. Upozornil na to portál Page Six.

Právě na tragickou smrt princezny Diany v něm rovněž vzpomínal. Bolest z její ztráty podle svých slov tlumil hektolitry alkoholu i drogami (podrobnosti čtěte zde).

Související obsah

"Nejděsivější bylo, nakolik byla ta její myšlenka jasná, ničím nezastřená. Nezhroutila se ani nepomátla, nebyla na práškách ani opilá. Naopak byla naprosto střízlivá a příčetná. Přesto se v ní v nočním tichu tato myšlenka probudila," pokračoval Harry.

Ten se o nepříjemné situaci ani nešel poradit s příbuznými, protože se styděl. A také se domníval, že by mu stejně nijak nepomohli.

"Byl to jeden z největších důvodů k odchodu. Ten strach a bezmoc, že nemůžeme mluvit otevřeně o tak závažné věci," uzavřel princ s tím, že sebevražedné myšlenky už Meghan definitivně zahnala. Druhé těhotenství prý zvládá bez problémů, v létě se má slavnému páru narodit dcera.

Podívejte se na ukázku dokumentu Winfreyové o duševním zdraví:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz