Domácí

Nelly Gottová slaví 13. narozeniny! Slavík na ni z nebe hrdě shlíží

Nelly Gottová slaví 13. narozeniny! Slavík na ni z nebe hrdě shlíží
Zdroj: Profimedia

Nejmladší dcera Karla Gotta slaví 13. narozeniny. Nelly se tak oficiálně stává teenagerkou a je jasné, že mamince Ivaně bude dělat jenom radost. Úspěšně se věnuje tanci, stejně jako starší Charlotte účinkovala i v muzikálu a věčný Slavík na ni z nebe musí shlížet s patřičnou hrdostí.

Nelly Gottová slaví 13. narozeniny. Vdova po Mistrovi jí pravděpodobně připravila oslavu v kruhu nejbližších Rodinné soukromí střeží od zpěvákovy smrti jako oko v hlavě, obzvlášť svých dcer.

Nejmladší dcera věčného Slavíka se narodila jen pár měsíců po jeho svatbě s Ivanou v Las Vegas. V té době už spolu měli dceru Charlottku. Ta před nedávnem oslavila patnáctiny (psali jsme zde).

Nelly kráčí v uměleckých šlépějích svého tatínka, i když jinak než Charlotte, s níž Gott nahrál slavný duet Srdce nehasnou. Dnešní oslavenkyně se raději než zpěvu věnuje tanci. A že je v něm vážně dobrá, dokázala na několika koncertech svého otce. Se svou sestrou ale v minulosti vystupovala i v muzikálu Antoinetta.

Související obsah

Na rozdíl od Charlotte nemá Nelly otevřené profily na sociálních sítích. I tak ji ale na instagramu, kde všechny musí nejprve schválit, sleduje přes 20 tisíc lidí. Její starší sestra jich má téměř o 100 tisíc víc.

Není pochyb, že Karel Gott na své dcery pyšně shlíží z nebe. Před smrtí několikrát zopakoval, že si přeje provést je životem a třeba je i doprovodit k oltáři. To už bohužel nestihl.

Na Karla Gotta fanoušci stále vzpomínají. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz