Utajený šéf

Utajený šéf zuří! Vyhodí kamioňáka, protože je skinhead?

Utajený šéf zuří! Vyhodí kamioňáka, protože je skinhead?
Zdroj: Nova.cz

Ve středu diváci společně s Utajeným šéfem usednou za volant kamionu. Václav Lorenc je zakladatelem dopravní společnosti Lorenc Logistic. Do projektu se rozhodl jít proto, aby zjistil, jak moc je jeho společnost rychlá a efektivní. V masce dlouhovlasého hipíka pronikne mezi své zaměstnance a odhalí nečekané. Bude jeho mise stát někoho místo?

Václav Lorenc byl během zakládání své firmy obchodníkem, řidičem, mechanikem, dispečerem i skladníkem. Podnikání obětoval téměř vše i svůj osobní život. Zahnízdil proto až ve 40 letech, ale i dnes jde rodina občas stranou. Je velký workoholik a nejvíc ho dokáže rozpálit, když někdo neumí zacházet s drahými věcmi. "Pokud uvidím, že se někdo chová špatně k autu nebo nářadí, tak možná strhnu paruku a vybouchnu," říká šéf v masce pohodového hipíka. 

Lorenc narazí během své mise na mnoho problémů. Jedním z nich bude například řidič kamionu Pavel, který se ihned začne pozastavovat nad šéfovým vzhledem. "Pokud změní tu vizáž, možná by ho pan Lorenc přijal," komentuje "hipísácký" převlek šéfa řidič kamionu. Video najdete zde.

Související obsah

"Jestli chce jezdit ven nebo dálky, tak tam to oblečení hraje roli, jde o prestiž firmy. Takhle, jak je oblečený, asi ne. S tím by pan Lorenc nesouhlasil," doplňuje. Pavel však netuší, že problémy mu nakonec způsobí jeho vlastní vzhled. Pan Lorenc má totiž výhrady k tomu, co si do práce oblékl: "Nějak si zapomněl vzít firemní oblečení."

Přiostřovat se však začne v momentě, kdy Pavel přizná, že je skinhead. "Jeho znak na čepici není nic, co by do firmy patřilo. Když se podívám na sebe a na něj, tak se začínám bát, abych ještě nedostal přes držku," vyslovuje své obavy šéf. Během cesty v kamionu se dozvídá další a další jobovky.

Související obsah

Kolega poslouchá kapely Ortel a Orlík a jak sám říká, je rád, že pracuje pro bělocha: "V téhle branži je evidentně obrovský problém najít firmu, kde majitel funguje normálně, jako běloch," nasazuje tomu Pavel korunu.

I přesto, že se šéf snaží hledět spíše na jeho pracovní výkony, Pavlovo názorové vyznání ho dost vyvede z míry. Při obědové pauze si začne na internetu vyhledávat znak na čepici, kterou zvolil Pavel místo pracovního oděvu. "Ty znaky co má Pavel na čepici odkazuji na jednotky SS. To je něco, co sem do té firmy vůbec nepatří," komentuje svůj zážitek šéf.

Tento díl můžete sledovat na obrazovkách TV Nova ve středu, nebo už nyní na videoportálu VOYO. Na Nova Plus budou pak bonusová videa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Utajený šéf

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz