Zajímavosti

Velký letní horoskop podle znamení! Hvězdy prozradily, co vás čeká

Velký letní horoskop podle znamení! Hvězdy prozradily, co vás čeká
Zdroj: Getty Images

Astronomické léto začalo v pondělí 21. června a nastává tak období cestování, slunce a koupáni. Co vás v nejbližších týdnech čeká a čemu byste se naopak měli vyhnout? To prozradí velký letní horoskop, který pro TN.cz připravila astroložka Kateřina Marie Posoldová.

Letním slunovratem odstartovalo léto v pondělí 21. června v 5:31. V tomto období vládnou znamení Raka, Lva a Panny, ale i ty ostatní čeká zajímavé období. Potřeba bude odpočinek a nabrání sil na podzim. Co vás čeká a nemine? To zjistíte v následujícím horoskopu, který pro TN.cz připravila astroložka Kateřina Marie Posoldová.

Beran

Berani budou mít první letní měsíc (21. 6. – 22. 7.) hodně energie pro realizaci svých plánů, ať už osobních nebo pracovních, pro získávání nových met v lásce, sportu apod. Bude vám pomáhat jejich vůdčí planeta Mars v ohnivém Lvu. Avšak Slunce a Venuše ve vodním znamení Raka může vaše aktivity zaplést do emočních hrátek ve vztahu nebo v rodině, a tím vás, ohnivé Berany, značně přibrzdit v rozletu.

V období Slunce v ohnivém Lvu (22. 7. - 22. 8.) nabudete zase zpět svou bojovnost, avšak po rozumové stránce budete donucení předchozí situace dořešit.

A v posledním letním měsíci (22. 8. – 22. 9.) budete muset srovnat své záležitosti po praktické stránce, trochu zpomalit a bilancovat.

Býk

V období Slunce v Raku (21. 6. – 22. 7.) se budete těšit na chvíle především v rodinném kruhu, podporovat členy své rodiny a užívat si příjemné chvíle s partnery nebo přáteli.

V druhém letním měsíci (22. 7. - 22. 8.) se můžete dostat díky své příslovečné neústupnosti do problémů s nadřízenými nebo jinými důležitými úředníky. Dobré bude nenechat se rozhodit a hlídat si své meze. Milostné záležitosti se mohou rozjet na plné obrátky, ale pozor na přehánění.

Na konci léta (22. 8. – 22. 9.) budete přinuceni posadit se na zem a hlídat si rozpočet, abyste nedošli k finančním ztrátám.

Související obsah

Blíženci

 

Začátkem léta (21. 6. – 22. 7.) byste si měli dát pozor na jazyk, abyste náhodou nechtě neublížili někomu nešťastně voleným slovem nebo zbytečně neprozradili něco, co má zůstat skryté. Nejlepším lékem bude sprcha, bazén, rybník či vířivka.

Období Slunce ve Lvu (22. 7. - 22. 8.) je pro letní aktivity jako stvořené. Je to ideální čas pro letní pobyty či vedení letních kurzů. Blížencům se zvýší intuice a vhled do nitra lidí. Budete často tázáni na radu ať už ve skupině, nebo v soukromí. Musíte si ale dát pozor na to, abyste někomu nevnucovali vlastní názory a nevedli ho cestou, kterou dotyčný jít nemá.

V posledním letním měsíci (22. 8. – 22. 9.) budete často čelit kritikám svých činů, názorů nebo postojů. Nejlepší bude, když se nebudete hádat a spíš se snažte stát se zrcadlem, které odrazí všechny špatné vibrace zpátky k původci. V této době budete potřebovat nějakým způsobem uniknout ze své obvyklé reality. Ideální bude, když někam odjedete a budete snít třeba o kouzelném světě nad knihami, filmy či vlastní tvorbou.

Letní horoskop pro další tři znamení najdete na další stránce.

Rak

Během období Slunce v Raku (21. 6. – 22. 7.) budete ve svém živlu. Voda, moře, láska, péče o tělo i ducha. Dopřejte si nějaké módní hadříky na sebe. Pravděpodobně vás čeká období plné snů a řešení, kdo vás má či nemá rád. Pozor, abyste se příliš nepřipoutali k předmětu své lásky.

Další letní měsíc (22. 7. - 22. 8.) budou vaše city často vystaveny prudkým zvratům kvůli setkávání s osobami hrubšího zrna. Nemusíte hned zalézat do svých ulit, se svým obranným štítem dokážete útočníka rychle odrazit a hned zase vyjde usměvavé Slunce.

Koncem letních měsíců (22. 8. – 22. 9.) budete často dovedeni k pomoci druhým lidem, kteří budou potřebovat vaše soucitné slovo nebo delší péči. Raci rádi pomáhají.

Lev

V období Slunce v Raku (21.6. – 22.7.) vymyslí mnozí Lvi pro druhé zajímavý prázdninový program, rádi se též postaví do vedení sportovních, turistických nebo naučných aktivit různých skupin. S Venuší ve Lvu mohou uspořádat divadelní či koncertní představení a rádi za to pak sklidí poděkování i obdiv.

Ve vašem rodném měsíci (22.7. - 22.8.) si budete Lvi užívat letního horoucího slunce, erotiky a přemíry lásky. Zase pozor na přehánění, nelovte v kalných vodách a nechte si široce otevřené srdce. Také není dobré se v této době ženit nebo vdávat, bylo by to na úkor pocitu svobody.

V posledním letním měsíci (22.8. – 22.9.) vám ubude něco z vaší nesmírné energie. Budete hledat, jak ji zase nabýt. Více odpočinku a pobyt v lese vám jistě neuškodí.

Související obsah

Panna

V prvním letním měsíci (21. 6. – 22. 7.) si budete muset svědomitě naplánovat svou dovolenou, na nic nezapomenout, aby vás pak žádná nenadálá událost nemohla překvapit. Vy, co zůstanete doma, byste mohli naplánovat třeba rozvoj své vlastní osobnosti cvičením, studiem nebo třeba vlastní tvorbou.

Období Slunce ve Lvu (22. 7. - 22. 8.) vás pořádně rozehřeje. Může se stát, že zapomenete na svou obvyklou opatrnost a pustíte se na neprobádaná pole třeba erotických výzkumů nebo dobrodružné výpravy za poznáním a zážitky.

V období svých narozenin (22. 8. – 22. 9.) budete ve svém živlu. Pravděpodobně budete pečlivě připravovat oslavy svých narozenin, pozvánky, jídlo, pití a program tak, abyste všem hostům udělali radost.

Letní horoskop pro další tři znamení najdete na další stránce.

Váhy

Začátkem léta (21. 6. – 22. 7.) budete prožívat milostná dramata, buď se budete zoufale držet lásky, která vám uniká, nebo se naopak budete chtít zbavit partnera, který na vás nezdravě lpí.

V druhém letním měsíci (22. 7. - 22. 8.) byste měli obnovit svou rovnováhu. Pomůže vám ovládnout sebe sama. Je čas pro tvůrčí vyjádření, třeba malé divadelní představení pro vaše okolí nebo štětec do ruky.

Období Slunce v Panně (22. 8. – 22. 9.) pro vás bude znovuobjevením bezpečného přístavu lásky, vzájemné laskavosti a pochopení. Naleznete opět tvůrčí inspiraci v každodenním životě.

Související obsah

Štír

První letní měsíc (21. 6. – 22. 7.) si budete libovat v milostných zápletkách, v hlubinném zkoumání lidského nitra i v objevování tajemných a skrytých souvislostí detektivkami počínaje a vesmírnými koráby konče.

Uprostřed léta (22. 7. - 22. 8.) budete nezřídka narážet na restrikce vyšší moci, která bude chtít vaši silnou vůli potlačit. Mohou prožívat docela silné a tvrdé boje. Vítěz nebo poražený, nic mezi tím.

V období Slunce v Panně (22. 8. – 22. 9.) budete pak už schopní celkem rozumně reflektovat svou situaci. Přestaňte se bouřit proti vnějšímu světu a vezměte si ponaučení z nedávného běhu událostí.

Střelec

V období Slunce v Raku (21. 6. – 22. 7.) se potřebujete hnát za svým cílem, mateni panujícím vodním živlem. Cíl vašeho snažení jako by před vámi chvílemi kličkoval jako nějaký zajíc, ne a ne se trefit do černého. Lépe uděláte, když si půjdete zaplavat a na své dalekosáhlé cíle na chvíli zapomenete.

Když vstoupí Slunce do ohnivého Lva (22. 7. – 22. 8.), nastane pro vás jiná situace. Najednou uchopíte svou energii a na její vlně se poženete přímo vpřed... Třeba za svou láskou, za novým pracovním projektem, za novou studijní oblastí či za novou vizí.

Konec léta (22. 8. – 22. 9.) vás zase poněkud přibrzdí v rozletu. Mohou se objevit závistiví hnidopichové, kteří nutně potřebují optimistický střelecký rozlet zabrzdit.

Letní horoskop pro další tři znamení najdete na další stránce.

Kozoroh

V období Slunce v Raku (21. 6. – 22. 7.) se zase jednou ukážete jako dobří vůdci. S vámi se nikdo nemusí bát vyrazit i na obtížnou horskou túru. Kozoroh vždy najde správný směr a pomůže všem, kteří budou mít na cestě nějaký problém.

V druhém letním měsíci (22. 7. – 22. 8.) si budete hledat náhradní zdroje energie. Jistě najdete cvičení jako ušité na vaši míru, které vám dodá novou sílu a odvahu začít si třeba s novým milostným dobrodružstvím.

Období Slunce v Panně (22. 8. – 22. 9.) bude vhodné především pro manuální práce, třeba při zvelebování zahrádky. Budete úspěšní i v řečnickém umění, s výhodou můžete skládat různé zkoušky nebo vyučovat či přednášet.

Vodnář

Začátkem léta (21. 6. – 22. 7.) můžete být vyváděni z míry přílivem emocí, který se může snášet na vaši hlavu. Ovšem to si nenecháte líbit a může hrozit pěkná mela. Od citových záležitostí se musíte osvobodit a vymezit si svůj prostor, kde budete moct svobodně dýchat.

V období Slunce ve Lvu (22. 7. - 22. 8.) budete řešit spor: ovládání versus svoboda. Narušitelé vaší osobní svobody se se zlou potáží. S ulpívajícími láskami uděláte rázný konec.

Poslední letní měsíc (22. 8. – 22. 9.) si budete muset trochu odpočinout, naslouchat svému tělu, relaxovat a zklidňovat či povzbudit rebelující orgány vhodnými prostředky.

Související obsah

Ryby

V prvním letním měsíci (21. 6. – 22. 7.) vás budou lákat bludičky někde v rákosí s příslibem romantických dobrodružství. Vy na vysokých podpatcích toužebně protančíte klidně celé noci za jejich mihotavého svitu a zase se schováte v rákosí před nenadálým vetřelcem.

V období Slunce ve Lvu (22. 7. - 22. 8.) bude váš vládce Neptun ve vašem znamení harmonicky ovlivňovat Merkura, vládce myšlení a komunikace. Můžete tak začít psát básně, recitovat či hrát intuitivní divadlo. Ovládne vás kouzlo a inspirace.

Na konci léta (22. 8. – 22. 9.) můžete být trochu zaskočení náhlým vpádem praktických potřeb. Těžko se vám bude vracet do tvrdé reality všedních dnů.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz