Zajímavosti

Svatba podle numerologie? Tohle jsou nejlepší letní data na obřad!

Svatba podle numerologie? Tohle jsou nejlepší letní data na obřad!
Zdroj: Getty Images

Koronavirová situace změnila životy lidí ve všech možných ohledech. Výjimkou nejsou ani svatební obřady, které jsou momentálně omezené vládními nařízeními. Mnoho párů proto s plánováním letní svatby ještě otálí, vyčkávají totiž na nejméně drastická opatření. Jaká jsou podle numerologie nejvhodnější data k obřadu?

Datum svatby je v numerologii stejně důležité jako datum narození. Nepůsobí ale jen na jednoho člověka, ale na nevěstu a ženicha, jejich vzájemný vztah, poté i na děti, zvířata a chod celé domácnosti. Proto je důležité vybrat takové datum svatby, se kterým bude jak ženich, tak nevěsta v souladu se svými daty narození.

Když do sebe zapadá datum svatby, narození obou a příjmení, pak jsou podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové kolize, které s sebou život přináší, v menším počtu, snesitelnější a nezanechávají tak velké rány. Spolu s ní jsme pro vás proto také připravili nejvhodnější data ke svatbě v následující sezóně.

Související obsah

Květen

Tento jarní měsíc je vhodný pro ty, kteří jsou svobodomyslní a není pro ně priorita vázat se, ať je to dům se zahradou zatížený hypotékou či rodinné tradice. Tento měsíc bude tak jako svatební vyhovovat těm párům, které jsou rády v pohybu, změny vítají, jakýkoli zádrhel berou jako výzvu.

15. 5. 2021

Jedná se o vztah dvou dospělých lidí, kteří se doplňují a nesoupeří. Jeden na druhého se můžou spolehnout a v nestandartních podmínkách nebo situacích jejich pouto sílí. Vlastní humor a telepatické napojení jim je vlastní, ostatní to často buď nevidí anebo tomu nerozumí.


28. 5. 2021

Tento den není určen pro suchary. Zábava, hravost, komedie a vtip – to jsou hlavní vlastnosti, které by měli mít oba za přirozené, protože tento den je ještě o sto procent navýší. Návštěva v této domácnosti pak bude lékem pro každého, kdo právě smutní nebo má z něčeho těžkou hlavu, oba totiž dokážou vše nadlehčit a jednoduše vyřešit.

Další měsíc najdete na následující straně.

Červen

Červen je nejkrásnější svatební měsíc z celého roku, v každém se otevírá srdce a prostor pro krásu a něhu. Chcete-li romantickou svatbu, na které se budete cítit jako princezna, pak si vyberte tento měsíc. Navíc vám tato atmosféra dlouhodobě vydrží a vždy, když vám bude ouvej, tak vzpomínka na toto období Vás opět osvěží.

5. 6. 2021

Tento den je určen pro ty, kteří se rádi smějí, ve všem vidí to lepší a krásnější. Péče, radosti i starosti týkající se rodiny a zázemí jsou samozřejmostí. Nepřekračujte však hranice fyzické, empatické, nápomocné i finanční, abyste se zbytečně nestáhli na dno.

Související obsah

12. 6. 2021

Toto datum se hodí pro ty, kteří ctí materiální i lidské hodnoty a nemají potřebu manipulovat. Skromnost, důvěra a konkrétní vyjadřování je cílem k bohatství, radosti, štěstí a zdraví. S podobným myšlením a vizí můžete uspět i ve společném podnikání.

26. 6. 2021

Ideální pro pár, který má rád život na venkově a na horách. Váš dům se bude hemžit lidmi, dětmi nebo zvířaty. Vaše zahrádka všechny okouzlí a její barevnost a nápaditost odstraní chmury. Rodina, přátelé i sousedé budou vždy poblíž.

Další měsíc najdete na následující straně.

Červenec

První prázdninový měsíc je blízký těm, kteří mají rádi rušnější život, město, cestování a nudu dokážou hbitě zalepit čerstvě vymyšlenou akcí. Vaše domácnost bude sice někdy vypadat jako z nějakého italského filmu, ale tím se pročistí ovzduší a s úsměvem budete pokračovat dál.

16. 7. 2021

Tento den vyhovuje těm párům, které mají mnoho společných zájmů. Budete-li společně trávit čas sportem, kulturou, filozofií anebo budováním domu, pak budete velmi pevně provázaní a pro ostatní vzorem. To, že se občas zatřese půda, nevadí! Váš vztah to jen prohloubí a posílí.

23. 7. 2021

Pevnou základnu si budete chránit a hýčkat. Je to vaše království a člověk s odlišným stylem myšlení a názorů nepřekročí práh. Jako rodina budete vždy držet při sobě a pro děti uděláte cokoli, podpoříte jejich vzdělávání a rozvoj talentů.

Další měsíc najdete na následující straně.

Srpen

Srpen je hodně silný v ženské rovině. Pokud jste si vybrali právě tento měsíc, pak je život, chování a myšlení žen pro vás něčím důležitý. Je důležité, aby byla zodpovědnost v partnerství rozložena stejnoměrně a organizace všeho neulpěla na bedrech jen jednoho z vás.

1. 8. 2021

Nejen svatební den, ale celý život může být oslnivě krásný. Iluze a očekávání by však mohly narušit běh praktického života. Aby nedošlo k nedorozumění, už dopředu si promluvte o představách každého z vás a propojte je ve společnou účelnou cestu, která pak může být plná pohádkových příběhů.

Související obsah

13. 8. 2021

Pátek třináctého přináší štěstí těm, kteří se rozhodnou budovat něco nového, kvalitního a dlouhodobě stabilního. Rebelie či lítost jsou do základů nekvalitním materiálem a způsobily by rozpad. Máte-li však oba jasno, v lásce i cílech, pak je to váš den a pomůže vám zažít nejkouzelnější dobrodružství.

28. 8. 2021

Tento den je nakloněn moudrým lidem. Po zvážení všech plusů i mínusů jste dospěli k názoru, že se k sobě hodíte a rozdílnost vaše vlastní či okolí vás od tohoto aktu neodradí. Váš vztah bude důstojný, čestný a tolerantní, proto si tento den vyberou mladí anebo starší, kteří jsou osvícení anebo ovlivněni životními zkušenostmi.

Další měsíc najdete na následující straně.

Září

V září se fantazii a kreativitě meze nakladou. Vše je možné. Pokud se oddáte tento měsíc, tak se vaše cesty se propletou se zahraničím, může to být práce, časté cestování nebo bydlení. S odvahou a vytrvalostí dokážete společnými silami nezištně vykonat malé i velké věci, dobré skutky vám nebudou cizí a lidem budete oporou.

12. 9. 2021

Zasloužíte si jedinečný ceremoniál a brzký odjezd na pohádkovou svatební cestu. Lásku si uchováte na fotografiích, které vyzdobí váš domov. Bude-li muž pečovat o svou ženu, pak se mu to stonásobně vrátí. Spokojená žena totiž dokáže vykouzlit vše, po čem kdo touží, protože šťastné rozzářené oči jsou pro ni odměnou.

Související obsah

24. 9. 2021

Samotný svatební den, ale i celý život bude jedno velké dobrodružství. Pokud se řadíte mezi typy stálé a tradiční, pak si na svatbu raději zvolte jiný termín. Ale pokud bažíte po stále novějších a zajímavějších příbězích, pak je to právě váš den. Vězte, že o takovém představení jste ani nesnili. Vaše show však nemusí být ostatními vnímána tak zábavná jako pro vás, proto se trochu mírněte a nešokujte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz