Krimi

Další vážná nehoda uzavřela popraskanou dálnici D35 u Přáslavic

Jako prokletá je dálnice D35 u Přáslavic na Olomoucku, kde se v úterý večer srazily dva kamiony a dodávka. Kousek od místa, které je od soboty kvůli prasklinám uzavřené.

Vážná nehoda se stala kolem 20. hodiny na 279. kilometru dálnice ve směru jízdy na Lipník nad Bečvou.

Srazily se dva kamiony a dodávka, ve které zůstal zaklíněný řidič. “K vyproštění jsme využili hydraulické nůžky a rozpínák, odstranili jsme dveře a řidiči jsme opatrně vyprostili nohy zaklíněné pod palubní deskou. Na páteřní desce jsme jej vytáhli ven,“ uvedli olomoučtí hasiči.

Související obsah

Zraněného převezli záchranáři do nemocnice. Dálnice zůstala během zásahu uzavřená. Vznikly tak další dopravní komplikace, místo bouračky je několik set metrů před uzavřeným úsekem, který v sobotu kvůli vedrům popraskal a musí se objíždět.

Na obou stranách nájezdů a sjezdů dálnice se tvoří kolony, o objízdné trase nemluvě. Závažných nehod se zde od soboty stalo několik, včetně té úvodní na popraskané silnici, která odstartovala uzavírku. Dálnici by měli dělníci opravit do čtvrtka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz