Zajímavosti

Jaké budou prázdniny podle numerologie? Tohle prozradila čísla

Jaké budou prázdniny podle numerologie? Tohle prozradila čísla
Zdroj: Getty Images

Prázdniny začnou už ve čtvrtek, a tak jsme se zjišťovali, jaké budou nadcházející dva letní měsíce podle numerologie. Numerologický rozbor pro TN.cz připravila numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Prázdniny, prázdniny přicházejí. Rodiny odjíždějí na dovolené, děti na tábory. Rozjíždí se i kultura, koncerty, divadla a muzikály. Období letních lásek, nových přátelství a brigád je tu. Zkrátka život se snad vrací do normálních kolejí. 

Chcete zjistit, co vás čeká? Jaké bude vaše léto? Užijete si prázdniny? Přejete si vědět, co přijde v oblasti pracovní, finanční, vztahové i zdravotní? Právě proto přinášíme numerologický rozbor na letní prázdniny, který pro TN.cz připravila Lenka Lippertová Suchardová. 

Související obsah

Červenec

V červenci se připravte na startovní čáru, protože vystřelíte do nebes jako raketa. Nenecháte se nikým a ničím omezovat. Je to měsíc plný příležitostí, průbojnosti a odvážných plánů i činů. Snadno se necháte zlákat k nevšedním až riskantním zážitkům a akcím. Rádi budete investovat do všeho, co jste ještě nezažili, nevyzkoušeli a co vám přinese pocit naprosté svobody. Zaběhlé činnosti i život vás bude nudit, domov použijete pouze na přespání, protože tam venku je to přeci zábavnější.

Práce

Pracovní oblast bude v tomto měsíci jako na houpačce. Pokud se vyhýbáte nějaké práci, pak budete stále více konfrontováni svou vlastní nezodpovědností. Život vám tak může připadat těžký, složitý a nespravedlivý, ale o to více vás právě život postaví do situací, ze kterých si budete muset už pomoci sami. Ale nebojte se, přijde to, s čím si dokážete poradit.

Související obsah

Peníze

Finanční situace bude průměrná, ale utěšená, můžete si dovolit vše, co je ve vašem standardu. Nechovejte se však rozhazovačně a nenechejte se zlákat k pochybným transakcím a možnému investování. Rovněž půjčení věcí nebo peněz berte raději jako nevratný dar. Cokoliv v tomto měsíci započnete v souvislosti s finanční a materiální hodnotou, nemusí naplnit vaše očekávání.

Vztahy

Pokud vaše srdce touží po bezpečí, hřejivé náruči a romanticky něžném spojení, tak v tomto měsíci to opravdu nečekejte. S potřebami, pocity a chováním to bude u každého jako na horské dráze, chvíli prosazování vlastní nezávislosti, náhle potřeba po změně, pak zamilování se až po uši, což může brzy vystřídat ledový nezájem. Jestliže máte s někým problém, pak s touto osobou raději na dovolenou nejezděte. V rozpáleném městě se agrese projeví více, v otevřené krajině obklopené zelení či vodou každý lépe udýchá jakékoliv rozpoložení.

Související obsah

Zdraví

Náladovost se projeví i na zdraví, jak psychickém, tak i fyzickém. Jakékoliv emoční vychýlení se podle intenzity prožívání dříve či později ukáže skrz tělo. Se vztekem si můžete snadno přivodit úraz, jako třeba zablokovaná záda, zánět, slepé střevo, cystu či vřed. S lítostí pak dýchací potíže, infekce močového ústrojí, střevní problémy nebo svalové křeče. Vše je možné. Na druhou stranu při opatrnosti a uvědomění si svého myšlení a chování se naopak můžete i všech dlouhodobě trvajících problémů zbavit. Tento měsíc je totiž nadprůměrně léčitelský.

Srpen

V srpnu vás zvídavost povzbudí natolik, že pak dokážete rychle sjednotit původní i nové informace v praktickou událost. Vynalézavost a zvýšené sebevědomí vám pomůže dostat se z rutiny, vymanit se z manipulativního nebo majetnického vlivu. Podnikatelský duch vám umožní rychle uzavřít smlouvy, spravedlnost zrychlí vlekoucí se spory a v případě potřeby získáte rady od kompetentních osob. Pokud jste osamělá duše, pak se pravděpodobně setkáte s osobou, o které jste vždycky snili.

Související obsah

Práce

Práce bude v tomto měsíci nejčastěji skloňovaným slovem. Přináší několik pozitivních změn, týkající se vašeho aktuálního pracovního zařazení, kde si díky pracovitosti, vytrvalosti a nabídnuté pomoci polepšíte. Pokud hledáte novou práci, objeví se přesně taková, ve které zcela uplatníte své profesionální zkušenosti. Jestliže hledáte jen nějaký ten přivýdělek, i toto půjde snadněji než kdy jindy, a navíc budete mít na výběr.

Peníze

Buďte prozíraví ohledně toho, do čeho investujete jakoukoli energii, včetně peněz. Budete-li respektovat své vlastní intuitivní vhledy, možnosti i varování, pak můžete uspět a zisky budou převyšovat vaši původní představu. Tento měsíc je tedy ukazatelem, jak jste šikovní v naladění na jemnou energii tohoto měsíce, která dokáže ve velkém obdarovávat, ale i zastavit nebo brát.

Související obsah

Vztahy

Hlavním tématem tohoto měsíce je úcta jednoho k druhému. Každý z vás je jedinečnou osobností, a tak si začnete více uvědomovat, co vše si chcete nechat líbit a co už překračuje meze. Dospělý se dokáže kontrolovat, ale děti se vám před očima změní, začnou se více osamostatňovat, projevovat a nerespektovat vaše příkazy, pokud jim přijdou zcestné. I když se vám to nebude líbit nebo vám to bude líto, stvořili jste dokonalou bytost, tak začněte vést dialog.

Zdraví

I když máte stále pocit, že zvládnete vše, nepracujte až do vyčerpání. Též výbušné reakce vám na klidu nepřidají, spíše přispějí k migrénám, bolestem zubů anebo vystoupne tlak až do nebes. Pokud si z jakéhokoli důvodu zablokujete možnost vyjádřit své pocity, pak se o slovo přihlásí krční mandle, ale též potíže s dýcháním, trávením. Záleží, jak dlouho v sobě problém dusíte, o to níž se posouvá, anebo nečekaně vyskočí alergická reakce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz