Domácí

WhatsApp chystá velkou novinku! Lidem má výrazně usnadnit chatování

WhatsApp chystá velkou novinku! Lidem má výrazně usnadnit chatování
Zdroj: Getty Images

WhatsApp chystá novou vychytávku. Ta potěší hlavně ty uživatele, kteří využívají hlasové zprávy.

Nové možnosti a vzhled. WhatsApp chystá změny pro hlasové zprávy. Ty fungují tak, že kliknete na ikonku mikrofonu a místo toho, abyste vše museli složitě vypisovat, tak to nadiktujete a adresátovi zašlete jako zvukovou stopu.


V současnosti jsou možnosti zvukových zpráv poměrně omezené. Když ji nahrajete, tak si ji už nemůžete přehrát, a aniž byste tak věděli, jak zníte, ji musíte poslat, či smazat. Přehrát a smazat si ji můžete až po odeslání, což ovšem není úplně ideální.

Související obsah


Nová vychytávka by měla odstranit právě tento problém, jak informovat portál o aplikacích pro Android i iOS wabetainfo.com.

Mělo by být možné si nahrávku poslechnout ještě před odesláním. Navíc by se graficky znázornila zvuková stopa v podobě vln dle toho, jak bude mluvit. Jak to má případně vypadat v reálu se můžete podívat ve videu níže: 


Změny mají být dostupné jak pro Android, tak pro iOS. Přesné datum zpřístupnění ale ještě nebylo oznámeno.

Chcete dál používat aplikaci WhatsApp? S těmito podmínkami musíte souhlasit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz