Krimi

Policie obvinila dva muže z Třebíče, měli brutálně napadnout mladíka

Policisté na Vysočině dopadli a obvinili dva útočníky, kteří na začátku června v centru Třebíče měli napadnout a vážně zranit mladého muže. Jeden z násilníků skončil ve vazbě.

Dvojice mladíků v centru Třebíče měla zaútočit na začátku června na 29letého muže. V útoku měla pokračovat i v době, kdy napadený už ležel na zemi a nemohl se bránit. Nakonec skončil na několik dní v nemocnici.

"Mladého muže jsme se zraněním horní poloviny těla transportovali do třebíčské nemocnice," uvedl mluvčí záchranky Petr Janáček.

Související obsah

Policisté z brutálního napadeni obvinili dva muže, jeden z nich skončil ve vazbě. "26letý muž byl obviněn z pokusu zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví," informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Muži nyní hrozí až 10 let za mřížemi. Druhého údajného útočníka policisté stíhají na svobodě. "18letý muž byl obviněn ze spáchaní výtržnictví, za které hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," dodala Kroutilová.

Související obsah

Oba už přitom mají za sebou kriminální minulost. V Třebíči v poslední době narůstají počty případů násilí, výtržnictví i krádeží. Vedení města tak chce upravit vyhlášku o nočním klidu.

Město chce zároveň zavést také novou vyhlášku ohledně zákazu žebrání. Jedná s majiteli nemovitostí, aby problémovým lidem nepronajímali byty a neprodlužovali jim nájemní smlouvy.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz