Domácí

Komplikace po operaci Matušovy Lucinky. Zakázali jí důležitou věc

Komplikace po operaci Matušovy Lucinky. Zakázali jí důležitou věc
Zdroj: Profimedia

Manželka muzikálového zpěváka Bohuše Matuše má za sebou operaci břicha. 18letá Lucie je už z nemocnice doma, lékaři jí ale na měsíc zakázali zvedat dceru, jinak by si prý mohla ublížit. Naštěstí se může spolehnout na manželovu pomoc.

Lucie Matušová si kvůli operaci břicha pár dní pobyla na nemocničním lůžku, už je ale zase doma se svým manželem Bohušem Matušem a jejich dcerkou.

Jak sama prozradila, zákrok byl důležitý i proto, aby mohla mít další děti. "Jsem po operaci pupeční i tříselné kýly, šesticentimetrové diastázy, a dokonce mi udělali i kompletní plastiku břicha, abych mohla mít ještě miminko," napsala podle Extra.cz na svých sociálních sítích.

Má štěstí, že se může spolehnout na Matušovu pomoc. Lékaři jí totiž důrazně zakázali přinejmenším měsíc zvedat dceru. Tuto komplikaci jí kromě manžela pomůže vyřešit i maminka.

Související obsah

"Řekli mi, že nemám minimálně měsíc Natálku zvedat, protože bych si mohla hodně ublížit. Chápu, že někdo nemá tu možnost, aby mu někdo s miminkem pomohl, je mi to samozřejmě moc líto, nevím, co bych v takové situaci dělala, ale mám manžela a maminku, kteří mi s Natálkou pomáhají, a jsem za to vděčná," dodala Lucie s tím, že zákaz zvedání neznamená, že se dceři nevěnuje.

Bylo jí teprve deset, prozradil Bohuš Matuš o Lucinčině první puse:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kauza Čapí hnízdo míří znovu ke státnímu zástupci

Pražští kriminalisté doplnili spis v kauze "Čapí hnízdo". Policistům na konci srpna totiž státní zástupce vrátil případ k došetření. "V pondělí jsme předali spisový materiál na Městské státní zastupitelství v Praze," informovali na twitteru kriminalisté. Výslech mimo jiné absolvoval například premiérův syn Andrej Babiš mladší.

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz