Zahraničí

Šokující smrt mladé ženy v Kanadě: Při sekání trávy ji srazilo letadlo!

Šokující smrt mladé ženy v Kanadě: Při sekání trávy ji srazilo letadlo!

Velmi bizarní nehoda stála život teprve dvacetiletou ženu z Quebecu. Při sekání trávy ji při pokusu o přistání srazilo malé letadlo. Žena po převozu do nemocnice zemřela.

Neštěstí se stalo u přistávací dráhy asi 75 kilometrů od Montrealu. Mluvčí provinční policie v Quebecu Marc Tessier uvedl, že tamní úřady se o incidentu dozvěděly v pondělí před jednou hodinou odpoledne, informuje CTV News.

Žena pracovala pro společnost, která zajišťovala údržbu na malém letišti. "Oběť byla na traktoru a byla sražena přistávajícím letadlem,“ uvedl Tessier s tím, že šlo o cvičný letoun. "Byla převezena do nemocnice, kde byla prohlášena za mrtvou,“ dodal.

Související obsah

Tessier uvedl, že v nemocnici skončil po prodělaném šoku i pilot letadla. Rada pro bezpečnost dopravy v Kanadě (TSB) nasadila na případ tým vyšetřovatelů, aby zjistili, co přesně se stalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz