Zahraničí

Vévodkyně Kate trpí kvůli covidu! Přijde o Williamův velký den

Vévodkyně Kate trpí kvůli covidu! Přijde o Williamův velký den
Zdroj: TN.cz

Vévodkyně Kate je už šestým dnem v izolaci. Minulý týden přišla do styku s člověkem, který má covid, a musela se zavřít doma. Pro manželku prince Williama to není nic příjemného. Přichází o společenské události, na nichž by za normálních okolností nemohla chybět. Jednou z nich je i charitativní zápas v pólu.

Kvůli covidu už musela vynechat zahradní party k výročí založení britské Národní zdravotní služby, teď vévodkyně přijde o benefiční zápas prince Williama v pólu. Upozornil na to portál Observer.

Charitativní utkání se koná v pátek, Kate ale musí zůstat v izolaci. Zatím si odbyla šest dní, zbývají jí ještě čtyři. V ostrovním království je izolace povinná pro všechny, kteří přišli do styku s někým infikovaným. Vévodkyni z Cambridge se to stalo minulý pátek, kdy byla na tenisovém zápase ve Wimbledonu.

Pro Williama bude manželčina nepříjemnost na pátečním zápase nepříjemná. Kate se na něj chodí dívat pokaždé. Pravidla jsou ale pravidla a platí i pro královskou rodinu.

Související obsah

Podle mluvčího Buckinghamského paláce se Kate v izolaci daří dobře, nemá žádné příznaky koronaviru. S největší pravděpodobností se tak nenakazila. "Vévodkyně z Cambridge se minulý týden setkala s někým, komu později vyšel pozitivní test na koronavirus," uvedl mluvčí. Z izolace ji nepustí dřív ani skutečnost, že už má obě dávky vakcíny proti covidu. Rodina tají, kde ji tráví, nejspíš je ale v Kensingtonském paláci.

Meghan v rozhovoru popsala konflikt s Kate:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz