Krimi

Taxikář v Praze odmítl svézt najednou osm turistů. Ti ho měli napadnout a okrást

Policejním zásahem skončil výlet do Prahy pro skupinu německých turistů. Muži měli napadnout a okrást taxikáře, který jich nechtěl vzít do auta osm najednou.

Pro podezřelé si policisté došli do apartmánů v centru Prahy, kde byli ubytováni. A protože se jednalo o početnou skupinu fyzicky zdatných chlapíků, šla do akce pořádková jednotka. Ta se s cizinci příliš nepárala. Poskládala je na zem, ozdobila jim ruce pouty a po jednom je vyváděla ven.


Důvod zásahu byl jednoduchý. Muži si měli v sobotu nad ránem přivolat taxi do ulice Dukelských hrdinů v Holešovicích. Chtěli větší auto pro šest lidí, jenže když přijelo, snažilo se jich dovnitř naskládat osm. To prý řidič odmítl, což se zase nelíbilo opilým cizincům a měli ho začít napadat.

Související obsah


Vše skončilo tak, že taxikář z vlastního auta utekl a nechal ho napospas pasažérům. Ti s ním sice neodjeli, ale měli šoféra připravit o několik tisíc korun z peněženky a bundu. Možná tím svůj výlet za krásami české metropole považovali za uzavřený, policejní akce v apartmánech je tak pořádně překvapila.


Skončili po ní na služebně s podezřením na výtržnictví a krádež. Pak je policisté pustili na svobodu, takže touto dobou už budou asi zážitky z Prahy vyprávět kamarádům v Německu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz