Krimi

V metru se zastal ženy, trojice mužů jej za to měla zbít do bezvědomí

Terčem trojice rusky mluvících mužů se měla v pražském metru stát jedna z cestujících. Další cestující se jí zastal, tak jej měli muži zbít. Po trojici nyní pátrá policie.

Policie z pražského Karlína od úterý 6. června pátrá po trojici údajných rusky mluvících útočníků. Ti měli původně obtěžovat neznámou cestující. Té se zastal 42letý muž, za což si měl od mužů vysloužit několik ran pěstí.


Policie zveřejnila i video, kde je bitka zachycená. Na záběrech je vidět, jak skupinka mužů vychází ze soupravy metra, pak se otočí a začne bít dalšího cestujícího. Ten nakonec upadl na zem. "Jeho zranění si vyžádala převoz do nemocnice," doplnila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Na video se můžete podívat pod titulkem článku.

Související obsah


Vše se mělo odehrát ve stanici linky B Florenc kolem 21:40. "Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158 nebo navštivte nejbližší policejní služebnu. V současné chvíli nemůžeme vyloučit, že se jedná o cizince, kteří mohou bydlet v hotelu, či na ubytovně," vyzvala případné svědky Siřišťová.


Policisté zároveň pátrají po ženě, kterou měla skupinka obtěžovat, je pro ně důležitou svědkyní. Policie případ řeší jako trestné činy ublížení na zdraví a výtržnictví. Za to hrozí až tři roky za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz