Zahraniční

Posádka letadla spoutala cestující, žena se snažila otevřít dveře během letu

Neobvyklá situace nastala během jednoho letu společnosti American Airlines ze Severní Karolíny do Texasu. Posádka přilepila páskou k sedadlu ženu, která se pokusila otevřít dveře letadla. To bylo v té době pořád ve vzduchu.

Nevídaný incident se přihodil ve Spojených státech během letu AA1774. Pasažérům první třídy se podařilo zachytit, jak jinou cestující posádka spoutala poté, co se křičící žena pokusila otevřít dveře letadla ještě za letu. Informoval o tom server AirLive.net.

Airbus A321 měl namířeno z města Charlotte v Severní Karolíně do Dallasu v Texasu. Pasažéři popsali zmatek, který na palubě v průběhu letu panoval.

Posádka zamykala záchody, a také se snažila vyklidit prostor pro kabinová zavazadla. O tom, co se opravdu stalo, se ale ostatní cestující dozvěděli až těsně před přistáním.

Související obsah

Při neúspěšném pokusu o otevření dveří letadla žena fyzicky napadla a zranila jednoho člena posádky. Pasažérku nakonec zpacifikovalo 5 členů posádky.

Ženu nakonec převezli do nemocnice ve městě Charlotte. Měla by mít psychické problémy. O jaké ale přesně jde, není známo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraniční

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz