Domácí

Na Brněnsku se stala hromadná nehoda. Mezi zraněnými je i dítě

Na Brněnsku se stala hromadná nehoda. Mezi zraněnými je i dítě

U Pasohlávek na Brněnsku se ve středu ráno stala hromadná nehoda. Srazila se tam dvě osobní auta, autobus a nákladní automobil. V nemocnici po nehodě skončil muž a dítě.

Na silnici I/52 nedaleko Aqualandu Moravia se stala vážná nehoda. Krátce po půl deváté ráno se tam srazil autobus, nákladní automobil a dvě osobní auta.

Záchranná služba se musela postarat o dva zraněné. "Ošetřili jsme dva pacienty. Muže jsme se středně těžkým zraněním převezli do fakultní nemocnice Brno. Lehce zraněné dítě jsme po ošetření převezli do dětské nemocnice v Brně," uvedla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová. Podle hasičů byli zranění v osobním autě.

Silnice je momentálně neprůjezdná a dopravu na místě odklání policie na okolní cesty. Řidiče, kteří jedou ze směru od Brna na Mikulov, odklání policie už u Nové Vsi. Objízdná trasa vede přes Brod nad Dyjí a Dolní Dunajovice. Řidiči jedoucí od Mikulova na Brna musí odbočit u Aqualandu Moravia. 

Související obsah

"Předpoklad, kdy bude silnice otevřená, zatím není. V současnosti probíhají na místě záchranné práce, následně nastoupí dopravní policisté, kteří budou zjišťovat příčiny nehody. Až následně přijdou na řadu úklidové práce," uvedl policejní mluvčí Petr Vala po 9. hodině. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz