Domácí

Na Brněnsku se stala hromadná nehoda. Mezi zraněnými je i dítě

Na Brněnsku se stala hromadná nehoda. Mezi zraněnými je i dítě
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

U Pasohlávek na Brněnsku se ve středu ráno stala hromadná nehoda. Srazila se tam dvě osobní auta, autobus a nákladní automobil. V nemocnici po nehodě skončil muž a dítě.

Na silnici I/52 nedaleko Aqualandu Moravia se stala vážná nehoda. Krátce po půl deváté ráno se tam srazil autobus, nákladní automobil a dvě osobní auta.

Záchranná služba se musela postarat o dva zraněné. "Ošetřili jsme dva pacienty. Muže jsme se středně těžkým zraněním převezli do fakultní nemocnice Brno. Lehce zraněné dítě jsme po ošetření převezli do dětské nemocnice v Brně," uvedla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová. Podle hasičů byli zranění v osobním autě.

Silnice je momentálně neprůjezdná a dopravu na místě odklání policie na okolní cesty. Řidiče, kteří jedou ze směru od Brna na Mikulov, odklání policie už u Nové Vsi. Objízdná trasa vede přes Brod nad Dyjí a Dolní Dunajovice. Řidiči jedoucí od Mikulova na Brna musí odbočit u Aqualandu Moravia. 

Související obsah

"Předpoklad, kdy bude silnice otevřená, zatím není. V současnosti probíhají na místě záchranné práce, následně nastoupí dopravní policisté, kteří budou zjišťovat příčiny nehody. Až následně přijdou na řadu úklidové práce," uvedl policejní mluvčí Petr Vala po 9. hodině. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Krátká zpráva

Joe Biden vulgárně zareagoval na reportéra, pak mu volal s omluvou

Americký prezident Joe Biden v pondělí vulgárně zareagoval na otázku reportéra Fox News. Novinář Peter Doocy se zeptal: "Myslíte si, že inflace je před volbami politickou přítěží?" Biden odpověděl a následně dodal: "Pitomý zku*vysyn." Nadávku, která neměla být veřejná, ale zachytily mikrofony. Biden později novináři zavolal, aby se mu omluvil.

Píše se na Deník.cz