Domácí

Babička se pokálená válela ve křoví, její vnuk (2) skončil u cizích lidí!

Babička se pokálená válela ve křoví, její vnuk (2) skončil u cizích lidí!
Zdroj: Getty Images

Pořádné pozdvižení vyvolali v neděli v kempu v Pasohlávkách na Brněnsku prarodiče teprve dvouletého chlapečka. Babička opilá a pokálená spala ve křoví, dědeček také posilněný alkoholem byl bůhvíkde. O vnuka se mezitím starali cizí lidé.

Nezodpovědní prarodiče přistoupili o víkendu k hlídání dvouletého vnoučka velmi zvláštním způsobem. Oba se zpili pod obraz a ztratili pojem o okolním světě. Naštěstí je v přístavu postřehl lodník, který přivolal policii.

"Když na místo dorazila přivolaná policejní hlídka, našla pouze čtyřiapadesátiletou pokálenou v křovisku spící ženu. Její o dva roky starší manžel se na místo připotácel později. O vnouče naštěstí v tu dobu pečovali jiní rekreanti," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Žena nadýchala bezmála čtyři promile a skončila na záchytce. Její manžel měl dvě promile, vystřízlivět tak mohl v chatě v kempu.

Související obsah

Dědeček by se o vnuka postarat nezvládl a rodiče byli daleko. "Jelikož se rodiče bydlící na opačném konci republiky o dítě nemohli postarat, strávilo noc v brněnském Klokánku," uzavřel Malášek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz