Domácí

Další smutný konec letních radovánek: Na koupališti se utopil starší muž

Další smutný konec letních radovánek: Na koupališti se utopil starší muž
Zdroj: Getty Images

Plavání na koupališti v obci Babylon u Domažlic skončilo v úterý odpoledne pro jednoho staršího muže tragicky. Na místě zasahovali hasiči, záchranáři i policisté. Muži už ale pomoci nedokázali.

Na přírodním koupališti Babylon ve stejnojmenné obci na Plzeňsku se v úterý kolem sedmnácté hodiny utopil 77letý muž. Po chvíli plavání najednou zmizel pod hladinou. Podle informací TN.cz muž volal o pomoc. Tu nakonec přivolala jeho žena.

Hasiči muže bez známek života zhruba po hodině hledání z vody vytáhli. Záchranáři se muže následně pokoušeli resuscitovat. Oživit se jim ho ale už nepodařilo.

Související obsah

"Na místo přijel koroner, který provedl prohlídku těla zemřelého. Nezjistil žádné stopy svědčící o zavinění nebo spoluúčasti druhé osoby na smrti zemřelého. Případ si převzali domažličtí kriminalisté, kteří nařídili soudní pitvu zemřelého. Ta by měla objasnit faktickou příčinu úmrtí, " sdělila mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.

Záchranáři častěji vyjíždějí k tonoucím se. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz