Domácí

Nečekaně zemřela herečka Sylva Žáčková, zabilo ji vosí bodnutí!

Ve věku 56 let zemřela herečka a bývala modelka Sylva Žáčková. Osudnou se ji stala alergická reakce na vosí bodnutí. Herečka se proslavila především rolí modelky ve filmu Černá punčocha.

Sylvu Žáčkovou potkala velmi nešťastná smrt. Vosa ji totiž vlétla do pití a herečka ji vypila. Žáčková navíc netušila, že je na vosí bodnutí alergická.

"Píchla ji vosa, prý ji měla v pití. Sylva nevěděla, že je na bodnutí alergická. Měla těžkou reakci, kterou i přes rychlou pomoc bohužel nepřežila," prozradila Aha! podnikatelka Marta Krampolová (60), třetí manželka Jiřího Krampola (83).

Související obsah

Krampol se s herečkou znal také "Byly dvě sestry Žáčkovy, moc hezké holky. Potkávali jsme se v dabingu," zavzpomínal herec, který před nedávnem oslavil narozeniny.

Žáčková za svůj život ztvárnila několik filmových rolí, a to především v 90. letech. Mezi nejznámější patří snímky jako Černá punčocha, Druhý tah pěšcem nebo Dokonalý manžel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz