Domácí

Nečekaně zemřela herečka Sylva Žáčková, zabilo ji vosí bodnutí!

Ve věku 56 let zemřela herečka a bývala modelka Sylva Žáčková. Osudnou se ji stala alergická reakce na vosí bodnutí. Herečka se proslavila především rolí modelky ve filmu Černá punčocha.

Sylvu Žáčkovou potkala velmi nešťastná smrt. Vosa ji totiž vlétla do pití a herečka ji vypila. Žáčková navíc netušila, že je na vosí bodnutí alergická.

"Píchla ji vosa, prý ji měla v pití. Sylva nevěděla, že je na bodnutí alergická. Měla těžkou reakci, kterou i přes rychlou pomoc bohužel nepřežila," prozradila Aha! podnikatelka Marta Krampolová (60), třetí manželka Jiřího Krampola (83).

Související obsah

Krampol se s herečkou znal také "Byly dvě sestry Žáčkovy, moc hezké holky. Potkávali jsme se v dabingu," zavzpomínal herec, který před nedávnem oslavil narozeniny.

Žáčková za svůj život ztvárnila několik filmových rolí, a to především v 90. letech. Mezi nejznámější patří snímky jako Černá punčocha, Druhý tah pěšcem nebo Dokonalý manžel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz