Domácí

19letý běsnící mladík s klackem demoloval auta v Kladně

Bleskový zákrok proti běsnícímu muži za sebou mají kladenští strážníci. V úterý zadrželi mladíka, který s dřevěnou latí v ruce ničil zaparkovaná auta. Pak běhal po jejich střechách a kapotách. Sotva seskočil z posledního z nich, tak už ležel na zemi s pouty na rukou.

Mladíkovi bylo 19 let a nebyl zrovna hora svalů. Přesto se s kusem dřeva v ruce cítil jako nepřemožitelný.

Když zlikvidoval registrační značku, rozhodl se pro procházku po autech. Hbitě vyskočil na první a postupně přeběhl na druhé, třetí a čtvrté. Následoval seskok na páté a šesté auto a následně zpět na zem. S latí v ruce se dokonce začal odhodlaně stavit hlídce strážníků, která dorazila.

Související obsah

Byl to ovšem rychlý proces a mladík skončil na zemi. Udržet ho ale nebylo snadné. Muže nakonec odvezli policisté na vyšetření do nemocnice. Noc pak strávil v cele. Je podezřelý z výtržnictví a násilí proti úřední osobě. 

V podobných akcích jsou kladenští strážníci kovaní. Před pěti lety jeli zadržet muže, který běhal nahý po sídlišti, napadal lidi a demoloval auta. Balkonovými dveřmi dokonce proskočil do cizího bytu a k smrti vyděsil spící nájemníky.

Související obsah

Zkrvavený naháč se rozběhl i proti autu, koleny prorazil přední sklo a pak se s řevem vrhl na policisty. Strážník s obuškem nakonec zvítězil. Zadržený pak zdemoloval celu s výkřiky, že je vlkodlak. Nakonec putoval do psychiatrické léčebny.

mb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz