Zajímavosti

Sobotní úplněk ve Vodnáři rozvíří emoce! Nejednejte pod vlivem vášně

Sobotní úplněk ve Vodnáři rozvíří emoce! Nejednejte pod vlivem vášně
Zdroj: TN.cz

Červencový úplněk ve znamení Vodnáře nastane v sobotu ve 4:36. Astroložka varuje, že lidé pocítí velkou potřebu něco ve svém životě změnit. Změna je potřeba, ale není vhodné to řešit o úplňku! Jeho sílu nejvíce pocítí lidé narození ve znamení Vodnáře a Lva.

Měsíc o úplňku prochází vzdušným znamením Vodnáře a Slunce vstoupilo do ohnivého znamení Lva. Sílu červencového úplňku nejvíce pocítí lidé narození ve znamení Vodnáře a Lva nebo lidé s ascendentem v těchto znameních. Další úplněk ve Vodnáři bude následovat hned příští měsíc, a to 22. srpna. Ale přesto účinky těchto úplňků nebudou stejné.

Úplněk 24. července odkryje u lidí oblast, která nefunguje tak, jak má. Můžete pocítit nespokojenost, uvědomíte si, co v životě dál nechcete, anebo právě po čem toužíte. Podle astroložky Hany Černé nejspíš o tomto víkendu pocítíte touhu něco změnit a měli byste se jí poddat. Nejednejte ale okamžitě!

Související obsah

Vodnář je nositel neobvyklých myšlenek a dokáže se rychle nadchnout pro nové věci, to se může projevit i na lidech během úplňku. Proto v době červencového úplňku vás mohou napadnout nové a nekonvenční myšlenky či možnosti vyřešení situace.

"Ale neměli byste jednat okamžitě, hlavně ne pod silou emocí a vášně, měli byste si myšlenky i nové nápady promyslet, utřídit a dál na nich pracovat," radí astroložka. Podle ní je den vhodný také k zábavě, kontaktům s druhými a uměleckým počinům.

Související obsah

Slunce ve znamení Lva nám dodá podnikavost, aktivnost, velkou energii a touhu po uznání a pochvale. Může se ale i projevit sebepřeceňování a tvrdohlavost. "Opravdu neřešte věci okamžitě, ale vše si dobře rozmyslete a neukvapujte se v zásadních rozhodnutích," varuje Černá.

Červencový úplněk je pod numerologickou devítkou. To vám dodá citlivost až přecitlivělost a zvýšenou hladinu mentální energie. Dejte si pozor na zdravotní problémy v oblasti nohou, kotníků, pat, lýtek nebo žil. "Tyto části moc nezatěžujte. Při cestování v tomto období je třeba si dávat přestávky a projít se, chvíli stát, nebo si nohama trochu zacvičit, abyste předešli trombózám," doplňuje astroložka na závěr. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz