Domácí

Flotila prezidenta Zemana vyplula! Ruce mi ještě slouží, pochlubil se

Prezident Miloš Zeman ani letos nevynechal svou oblíbenou projížďku v nafukovacím člunu. Přestože nohy už mu moc neslouží, tak na veslování mu dle jeho slov stačí ruce. "A ty celkem fungují," řekl Zeman.

Miloš Zeman v těchto dnech tráví dovolenou na své milované Vysočině. A k té tradičně patří i projížďka v nafukovacím člunu na Veselském rybníku v Novém Veselí.

Zemana k rybníku dovezla jeho ochranka na vozíčku. "S nohama už to není nejlepší, ale na člunu můžu veslovat. A při veslování potřebujete ruce a ty mi zatím celkem fungují," řekl prezident před plavbou.

Související obsah

Následně se i s ochrankou vydal na břeh, kde nastoupili do člunů. V jednom plul sám prezident a za ním, ve druhém člunu, byli čtyři členové ochranky. 

Fotografii z výletu prezidenta sdílel i jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman je na snímku se svou ochrankou a s oblíbeným žlutým člunem. 

Prezident si užívá dovolenou

Zdroj: Jiří Ovčáček

Do Nového Veselí na Vysočině Zeman jezdí každoročně. V posledních letech ale začal více volna trávit na zámku v Lánech, který slouží jako venkovské prezidentské sídlo. Letos bude na Vysočině trávit zřejmě jen víkend. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz