Domácí

Na D1 se stala hromadná nehoda. Dálnice byla uzavřená, přistál vrtulník

Na D1 se stala hromadná nehoda. Dálnice byla uzavřená, přistál vrtulník
Zdroj: dopravniinfo.cz

Dálnice D1 byla ve směru na Prahu v sobotu odpoledne kompletně uzavřena. Důvodem byla hromadná nehoda pěti osobních vozidel na 55. kilometru. Na místě zasahoval také záchranářský vrtulník. Po 16. hodině byl umožněn provoz jedním pruhem.

Na dálnici D1 se na 55. kilometru v sobotu odpoledne stala hromadná nehoda pěti osobních vozidel. Dálnice byla kvůli tomu ve směru na Prahu asi hodinu kompletně uzavřena. 

"Na místě probíhají vyprošťovací práce a zasahuje i záchranářský vrtulník," uvedla policie po 15. hodině.

Hasiči se postarali o dvě zraněné osoby. "Jednu osobu jsme vyprošťovali a přistával pro ni vrtulník. Druhá zraněná osoba byla převezena záchrannou službou pozemní cestou," uvedla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

Související obsah

Kolona před 16. hodinou dosahovala zhruba osmi kilometrů a auta do ní brzdila na 63. kilometru. Po 16. hodině byl provoz na místě obnoven jedním jízdním pruhem a kolona se začala rychle rozjíždět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz