Domácí

Na D1 se stala hromadná nehoda. Dálnice byla uzavřená, přistál vrtulník

Na D1 se stala hromadná nehoda. Dálnice byla uzavřená, přistál vrtulník
Zdroj: dopravniinfo.cz

Dálnice D1 byla ve směru na Prahu v sobotu odpoledne kompletně uzavřena. Důvodem byla hromadná nehoda pěti osobních vozidel na 55. kilometru. Na místě zasahoval také záchranářský vrtulník. Po 16. hodině byl umožněn provoz jedním pruhem.

Na dálnici D1 se na 55. kilometru v sobotu odpoledne stala hromadná nehoda pěti osobních vozidel. Dálnice byla kvůli tomu ve směru na Prahu asi hodinu kompletně uzavřena. 

"Na místě probíhají vyprošťovací práce a zasahuje i záchranářský vrtulník," uvedla policie po 15. hodině.

Hasiči se postarali o dvě zraněné osoby. "Jednu osobu jsme vyprošťovali a přistával pro ni vrtulník. Druhá zraněná osoba byla převezena záchrannou službou pozemní cestou," uvedla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

Související obsah

Kolona před 16. hodinou dosahovala zhruba osmi kilometrů a auta do ní brzdila na 63. kilometru. Po 16. hodině byl provoz na místě obnoven jedním jízdním pruhem a kolona se začala rychle rozjíždět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz